STOP&GO ułatwia pracę przy silnikach | MOTOFAKTOR

STOP&GO ułatwia pracę przy silnikach

Firma STOP&GO wyposażyła swoje odstraszacze w nowy przełącznik, który pozwala włączyć i wyłączyć system i ułatwia warsztatom pracę w komorze silnika.

Małe porażenia prądem, impulsy elektryczne, zwarcia – pozostawienie włączonych urządzeń wysokiego napięcia zainstalowanych w komorze silnika podczas naprawy może być niebezpieczne. Dlatego trzeba je albo usunąć, albo wyłączyć wcześniej. Nowy przełącznik w urządzeniach wysokonapięciowych 7 PLUS-MINUS i 7 PLUS-MINUS CLIP z ultradźwiękami firmy STOP&GO Marderabwehr znacznie ułatwia tę pracę warsztatom.

„Dzięki przełącznikowi mechanicy mają teraz możliwość bezpiecznego, szybkiego i bezproblemowego włączania i wyłączania systemu ochrony przed kunami zainstalowanego w komorze silnika. Zamiast oddzielać czarny kabel urządzenia wysokiego napięcia od żółtej obudowy, przed naprawą i po naprawie można obsługiwać wyłącznik jedną ręką. To nie tylko ułatwia pracę w komorze silnika, ale także zapewnia natychmiastową ochronę przed kunami dzięki opcji szybkiej aktywacji urządzenia” – wyjaśnia Markus Spies, dyrektor zarządzający Norbert Schaub GmbH, która pod nazwą STOP&GO Marderabwehr sprzedaje rozwiązania w zakresie ochrony przed kunami.

Technologia klipsów sprawia, że ​​7 PLUS-MINUS CLIP jest szczególnie przyjazny dla użytkownika

Wydajne i przyjazne dla zwierząt dzięki modulacji częstotliwości i ochronie przed paniką

Zmodernizowane urządzenia wysokiego napięcia są wyposażone w sześć płytek stykowych ze stali nierdzewnej, które po dotknięciu powodują nieszkodliwe, krótkie porażenie prądem. Dzięki zintegrowanemu obwodowi zabezpieczającemu przed paniką porażenie nie następuje w sposób ciągły, dzięki czemu kuna ma wystarczająco dużo czasu na ucieczkę. Fale ultradźwiękowe w zakresie częstotliwości strachu zwierząt i krzyków ostrzegawczych ostrzegają również przed „skrajnym niebezpieczeństwem”, a poprzez modulację częstotliwości uniemożliwiają zwierzętom przyzwyczajenie się do dźwięków.

Łatwy montaż, elastyczna rozbudowa

„Oprócz nowego przełącznika, instalacja urządzeń jest również szczególnie przyjazna dla użytkownika” – podkreśla Markus Spies – „Posiadają technologię czujnikową, co oznacza, że ​​podłączenie do zacisku 15 nie jest już konieczne. System 7 PLUS-MINUS CLIP jest również wyposażony w innowacyjne zatrzaski, które umożliwiają montaż bez użycia narzędzi i elastyczną rozbudowę.”

Zarówno 7 PLUS-MINUS, jak i 7 PLUS-MINUS CLIP są wodoodporne zgodnie z normą IP65 i posiadają certyfikat GTÜ. 7 PLUS-MINUS CLIP jest już dostępny, 7 PLUS-MINUS ma być na rynku od połowy czerwca.

Dzięki nowemu zintegrowanemu przełącznikowi systemy można łatwo włączać i wyłączać

Źródło: STOP&GO

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).