Steinhof obecny na 7. Memoriale Kuliga i Bublewicza | MOTOFAKTOR

Steinhof obecny na 7. Memoriale Kuliga i Bublewicza

Załoga Elefant Rally Team, wspierana przez markę Steinhof, weźmie udział w 7. Rajdzie Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce.

 

Bez kibiców trudno wyobrazić sobie rajdy samochodowe. Podobnie, jak w każdej innej dyscyplinie sportu to ludzie tworzą niesamowitą atmosferę i nadają rangę wydarzeniu. W związku z tym Steinhof razem z zespołem Elefant Rally Team uczestniczy w zawodach, gdzie kontakt z kibicami, a także ranga wydarzenia są najlepsze.

 

Tak na liście startowej do 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2023 w Wieliczce zobaczymy BMW E30 w barwach Steinhof tym razem w składzie: Zbyszek Kotarba i Paweł Daniec.

 

Organizatorzy z Automobilklubu Krakowskiego powrócili do rozgrywania kultowego odcinka „Solne Miasto”, który zaplanowany jest w niedzielę na ulicach Wieliczki, zawsze przyciągał tysiące kibiców! Podobnie sobotni nocny odcinek „Wieliczka Rynek” to jedyna taka atrakcja w Polsce. Na kibiców czeka mnóstwo emocji i kultowych samochodów rajdowych, które dostępne będą także na strefie serwisowej zlokalizowanej koło dworca PKP.

 

Zawodnicy mają do przejechania łącznie 35 km prób sportowych. Start rajdu w sobotę 25 marca o godz. 12:00; a odcinek w rynku to dwa przejazdy o godz. 19:00 oraz 20:30.

 

Początek niedzielnej rywalizacji to próba „Solne Miasto” zaplanowana na godz.: 11,50, 12;52 oraz 13;54. Po godz. 15 wszyscy zawodnicy zapraszają kibiców do strefy serwisowej na parking koło dworca.

 

Cieszę się, że tegoroczna edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza ma tak bogatą oprawę. Od siedmiu lat wydarzenie ma rangę rajdu, jednak dla nas kierowców i kibiców jest to przede wszystkim święto motorsportu w Polsce. Spotykamy się w Wieliczce, aby upamiętnić dwóch wybitnych kierowców rajdowych. Jest to fantastyczna okazja w tym roku do spotkania z kibicami, gdzie mamy czas porozmawiać, zrobić z nimi zdjęcie, uścisnąć dłoń lub wręczyć upominki od partnerów. W tym miejscu należą się podziękowania dla naszego wieloletniego sponsora – firmy Steinhof. Dzięki takim startom możemy promować klocki i haki holownicze wśród entuzjastów motoryzacji, którzy mają okazję poznać możliwości tych akcesoriów w praktyce. Zapraszamy wszystkich do Solnego Miasta już w najbliższy weekend 25-26 marca! – mówi Zbyszek Kotarba z Elefant Rally Team.

 

Źródło: Steinhof

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).