Standox z kolejnym pigmentem lakierniczym w ofercie | MOTOFAKTOR

Standox z kolejnym pigmentem lakierniczym w ofercie

person Adrian Januszkiewicz 5/11/2021

Marka Standox rozszerzyła swoją ofertę produktową o niebieski pigment Brilliant Blue 125 do mieszania lakieru bazowego Standoblue.

Niebieski jest kolorem zimnym, ale kojarzy się z pozytywnymi wartościami, takimi jak harmonia, zadowolenie, spokój i jasność. Nie dziwi zatem, że Globalny Raport Popularności Kolorów 2020 firmy Axalta wymienia niebieski jako najpopularniejszy chromatyczny kolor wśród nowych samochodów, od którego większą popularnością cieszą się tylko achromatyczne: biały, czarny i szary.

 

Liczne odcienie koloru niebieskiego w ofercie producentów samochodów skłoniły Standox do uzupełnienia systemu lakierów bazowych Standoblue o pigment Brilliant Blue 125. To wysoko chromatyczny zielono-niebieski barwnik przeznaczony do renowacji wybranych odcieni niebieskiego. Można go używać zarówno do napraw kolorów z efektem, jak i solidowych. Pigment umożliwia idealne dopasowanie koloru do oryginalnego lakieru.

 

Receptury z pigmentem Brilliant Blue 125 są już dostępne w Standowin iQ, oprogramowaniu Standox do zarządzania kolorami.

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).