Standox wprowadza do oferty Mix 387 Brilliant Magenta | MOTOFAKTOR

Standox wprowadza do oferty Mix 387 Brilliant Magenta

person Adrian Januszkiewicz 15/02/2022

Mix 387 Brilliant Magenta to kolejna wysoko chromatyczna czerwień w palecie systemu Standohyd Plus Basecoat od Standox.

Standox poszerzył ofertę dla systemu Standohyd Plus Basecoat o barwnik Mix 387 Brilliant Magenta. Ten transparentny, wysoko chromatyczny pigment w kolorze magenta głównie znajduje zastosowanie w renowacji kolorów z efektem. Często występuje w recepturach Standohyd Plus, również w kolorze specjalnym Mazdy46V Soul Red Crystal.

Sprawdzone systemy i precyzyjne receptury

Harald Klöckner, Axalta International Training Leader and Refinish Product Specialist, wie, że renowacja wysoko chromatycznych lakierów stanowi dla warsztatów duże wyzwanie. Właśnie dlatego Standox oferuje lakiernikom rozwiązania, które pozwalają im uzyskać idealny efekt już za pierwszym razem.

 

Wspieramy warsztaty za sprawą naszych sprawdzonych systemów lakierniczych oraz precyzyjnych receptur kolorystycznych, dostępnych w programie Standowin iQ. Dzięki temu lakiernicy już za pierwszym razem osiągają znakomite efekty podczas renowacji wysoko chromatycznych kolorów nadwozia. Nasze systemy cieszą się zaufaniem ze względu na precyzyjne odwzorowanie koloru oraz wysoką jakość naprawy. Jeśli dodać do tego bogatą ofertę szkoleń oraz wsparcie techniczne, nasi lakiernicy mają pewność, że z produktami Standox mogą za każdym razem szybko uzyskać świetny efekt końcowy – wyjaśnia Harald Klöckner.

 

Standowin iQ Cloud to internetowa baza danych ponad 200 tys. nieustannie aktualizowanych receptur kolorów.

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).