Standox ułatwia pracę aplikacją w 1 cyklu | MOTOFAKTOR

Standox ułatwia pracę aplikacją w 1 cyklu

Standox za sprawą swojej aplikacji lakierów w 1 cyklu pomaga warsztatom lakierniczym zaoszczędzić dużo czasu, energii i materiałów.

Dzięki aplikacji w jednym cyklu marki renowacyjnej Standox firmy Axalta, lakiernicy mogą przeprowadzić naprawę podczas tylko jednej wizyty w kabinie lakierniczej. Dzięki aplikowaniu podkładu „mokro na mokro” oraz lakieru bazowego i bezbarwnego bezpośrednio po sobie, bez konieczności odparowania międzywarstwowego, lakiernicy oszczędzają czas, energię i materiały w warsztatach lakierniczych.

„Standox zaprezentował One Visit Application już na targach Automechanika w 1992 roku, czyli ponad 30 lat temu. Aplikacja w 1 cyklu to technika lakiernicza, która opiera się na wydajności, oszczędności energii i materiałów, bez utraty jakości. To przełomowa technologia, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę czas zaoszczędzony w ciągu całego dnia pracy” – mówi Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

Wykorzystanie aplikacji w jednym cyklu przynosi korzyści ekonomiczne nie tylko dla większych serwisów o dużej przepustowości, ale również dla mniejszych i średnich warsztatów. Ponieważ koszty energii są bardzo wysokie, ta metoda może również być korzystna dla mniejszych przedsiębiorstw, ponieważ każda minuta zaoszczędzona w kabinie lakierniczej przekłada się na obniżenie rachunków za energię i poprawę wyników finansowych firmy.

Logo Standox 1 visit application

W aplikacji podczas jednego cyklu sprawdza się system Standox Xtreme, wykorzystujący opatentowaną technologię Fast Cure Low Energy firmy Axalta. Dzięki temu systemowi warsztaty mogą korzystać z szybkiego procesu naprawy przy minimalnym zużyciu energii. W skład kompleksowej oferty wchodzą m.in. ściereczki Express Prep Wipes U3000, wypełniacz VOC-Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650, lakier bazowy Standoblue Basecoat oraz lakier bezbarwny Standocryl VOC-Xtreme-Plus Clear K9600.

„Wszystkie produkty aplikowane w 1 cyklu oferują najwyższą jakość i wsparcie klasy premium, dzięki czemu warsztaty lakiernicze mogą mieć pewność, że uzyskają doskonałe rezultaty już za pierwszym razem. Metoda aplikacji w 1 cyklu może zapewnić warsztatom istotną przewagę konkurencyjną w czasach, gdy znajdują się one pod rosnącą presją poprawy wydajności” – mówi Marcin Masikowski.

Źródło: Axalta

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).