Środki smarne i chemia motoryzacyjna SWAG | MOTOFAKTOR

Środki smarne i chemia motoryzacyjna SWAG

person Redakcja 31/07/2023

Najnowsza kampania eksponuje należącą do bilstein group, odświeżoną w ubiegłym roku, markę jako najlepszy wybór w zakresie środków smarnych i chemii samochodowej.

 

Kampania dedykowana środkom smarnym SWAG podkreśla kompleksowy asortyment wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych i chemii samochodowej, pokrywających najbardziej popularne pojazdy produkcji europejskiej, spotykane dzisiaj na drogach. Hasło kampanii „Running Smoothly”, czyli w wolnym przekładzie „Płynna Praca”, doskonale opisuje pozytywny wpływ produktów na pojazdy.

 

Firma SWAG, która w roku 2022 przeprowadziła gruntowną transformację marki i wprowadziła nowy podział na grupy produktowe VITAL Lines, oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Katalog obejmuje wszystko, począwszy od płynu hamulcowego i koncentratu niezamarzającego do chłodnic, po oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne oraz produkty specjalistyczne, takie jak AdBlue, czy Zestawy Serwisowe Automatycznych Skrzyń Biegów.

 

W doskonale znanym katalogu online partsfinder, firma bilstein group wprowadza również nową funkcjonalność „fluidfinder”. To integralna część oferty SWAG, a sama wyszukiwarka pozwala – jak nigdy dotychczas – łatwo znaleźć produkt ze stale poszerzanego asortymentu.

 

Ponadto wszystkie środki smarne SWAG to najwyższej jakości alternatywa produktów oryginalnych – dokładnie spełniają specyfikacje OE, co potwierdzają restrykcyjne procedury badawcze. Produkcja prowadzona jest w Niemczech oraz w innych krajach europejskich. Wszystkie środki smarne opracowane są pod kątem specyficznych wymagań każdego producenta pojazdów (nie są to produkty uniwersalne).

 

 

W ramach kampanii SWAG kładzie nacisk na „Drogę do Zrównoważonego Rozwoju” firmy bilstein group, która posiada wieloletnie tradycje i jest innowacyjnym przedsiębiorstwem zdeterminowanym w dążeniu do zapewnienia następnym pokoleniom wszelkiego dobrobytu.

 

Dlatego SWAG przykłada ogromną wagę do produkcji płynów eksploatacyjnych z uwzględnieniem potrzeb środowiska. Służy temu również ciągłe ulepszanie oferowanych rozwiązań. Wszystkie produkty posiadają ekonomiczne i przyjazne dla środowiska opakowania. Płyny eksploatacyjne dostępne są w nadających się recyklingu, szczelnych butelkach polietylenowych. Wysokiej jakości etykiety umożliwiają jednoznaczną identyfikacją produktu, które są dodatkowo kodowane kolorami. Uchwyty z zagłębieniami oraz przeźroczyste paski pozwalające sprawdzić stan napełnienia dodatkowo zwiększają praktyczność dla użytkowników.

 

Ponadto SWAG opiera się wyłącznie na dostawcach stosujących produkcję neutralną pod kątem emisji CO2, dzięki czemu wszystkie oleje są przyjazne dla środowiska i pozwalają obniżyć emisję.
Obok szerokiej gamy środków smarnych i chemii samochodowej SWAG oferuje kompleksowy, obejmujący ponad 25.000 produktów i pokrywający więcej niż 80 producentów pojazdów, asortyment rozwiązań w zakresie napraw pojazdów wytwarzanych w Europie. Więcej informacji na temat środków smarnych SWAG oraz samej marki można znaleźć na stronie: www.swag.de

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).