DTE Power przejmuje DeltaTech Electronics | MOTOFAKTOR

DTE Power przejmuje DeltaTech Electronics

DTE Power spółka z o.o. przejmuje firmę DeltaTech Electronics, kierowaną do tej pory przez Joannę Bogusz.

Otwiera to nowy rozdział w ponad 25-letniej działalności uznanego producenta warsztatowych testerów diagnostycznych. Zespół zarządzający DTE Power planuje wprowadzenie przełomowych zmian w ofercie produktowej firmy, co da mechanikom jeszcze więcej opcji na szybką i precyzyjną diagnostykę pojazdów. Firma stawia na poprawę warunków pracy w warsztatach samochodowych oraz wspieranie ich poprzez szkolenia i edukację. DTE Power zamierza również rozwijać swoją działalność w branży zasilającej, powiększając tym samym portfolio przedsiębiorstwa.

Jest to ogromna szansa na kontynuację i rozwój dotychczasowej misji firmy: »Innowacje w każdym warsztacie« oraz jej ekspansję na rynku. Cieszę się, że znaleźliśmy inwestorów, którzy postawili na utalentowany zespół DTE, rozwój i elastyczne podejście do klientów. Te wartości to dla nas kreowanie kultury współpracy i synonim produktów najwyższej jakości.

dotychczasowa właścicielka firmy DeltaTech Electronics - Joanna Bogusz

 

Celem nowych inwestorów jest również rozwijanie partnerstw strategicznych.

Współpraca z liderami branży, wymiana doświadczeń i wspólne projekty, stworzą nam nowe możliwości i pozwolą jeszcze lepiej dostosować produkty do potrzeb rynku automotive. Informacje na temat dalszych planów rozwoju firmy zostaną podane wkrótce. Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej dte.com.pl oraz mediów społecznościowych firmy.

Dyrektor Operacyjny Spółki DTE Power - Paweł Kania

 

DTE Power spółka z o.o. jest nowym właścicielem marki DeltaTech Electronics, renomowanego producenta testerów diagnostycznych dla mechaników, oferującego innowacyjne rozwiązania w dziedzinie diagnostyki pojazdów. Firma ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień za jakość i precyzję swoich produktów. Więcej informacji na stronie internetowej: dte.com.pl.

 

Źródło: DTE

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).