Spies Hecker wzbogacił ofertę o dodatek do tworzyw sztucznych | MOTOFAKTOR

Spies Hecker wzbogacił ofertę o dodatek do tworzyw sztucznych

Marka Spies Hecker wprowadziła do swojej oferty dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 do naprawy elementów z tworzyw sztucznych.

Nowy produkt Spies Hecker, według zapewnień producenta, umożliwia aplikację lakieru bazowego już po 5 minutach odparowania, co oznacza oszczędność czasu przekładającą się na wydajniejszą pracę i realizację większej liczby zleceń.

 

Dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 jest łatwy w użyciu. Produkt pozwala skrócić proces naprawy dzięki wydajnej metodzie aplikacji mokro na mokro – powiedział Marcin Masikowski, Axalta Training Coordinator Refinish Systems.

 

Dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 należy do linii produktów Speed-TEC marki Spies Hecker, która powstała z myślą o szybkich naprawach, znakomitej efektywności energetycznej i możliwości suszenia w niskich temperaturach rzędu 20–40°C. Produkt jest przeznaczony do stosowania z podkładem do szlifowania Permasolid Speed-TEC HS Speed Surfacer 5500 oraz podkładem „mokro na mokro” Permasolid Speed-TEC HS Wet-on-Wet Speed Surfacer 5550.

 

Warsztaty realizujące dużą liczbę napraw nie muszą już wybierać pomiędzy szybkim schnięciem a oszczędzaniem energii, ponieważ dodatek Speed-TEC Plastic Additive 9260 oferuje obie opcje w jednym produkcie. Stosowanie podkładów z dodatkiem nie wymaga gruntowania wstępnego, a także zapewnia znakomite krycie i mniejsze zużycie lakieru bazowego. Jeden produkt może w znaczący sposób zmienić proces naprawy plastikowych elementów. To rozwiązanie jest idealne dla każdego serwisu, który chce zmniejszyć zużycie energii i zwiększyć wydajność – podsumowuje Marcin Masikowski.

 

Źródło: Axalta

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).