Spies Hecker dostawcą lakierów do EV marki KYBURZ | MOTOFAKTOR

Spies Hecker dostawcą lakierów do EV marki KYBURZ

person Adrian Januszkiewicz 28/07/2021

KYBURZ Switzerland AG kontynuuje współpracę z marką Spies Hecker i dla swoich nowych modeli wybrał kolor roku 2021 Axalta – ElectroLight.

Firma KYBURZ Switzerland AG, szwajcarski producent pojazdów elektrycznych i Spies Hecker, marka renowacyjna premium firmy Axalta, kontynuują udaną współpracę w 2021 r. Już trzeci rok z rzędu szwajcarski producent zdecydował, że jego najnowsze prototypy, w tym pojazd dla służb miejskich DXS i sportowy buggy eRod, będą polakierowane samochodowym kolorem roku AxaltaElectroLight.

Zielono-żółty ElectroLight to nie tylko kolor atrakcyjny, lecz także niezwykle funkcjonalny. Opracowaliśmy ten kolor z myślą o pojazdach elektrycznych, a zwłaszcza pojazdach najnowszej generacji. Dlatego też stanowi on idealny wybór dla marki KYBURZ. Olaf Adamek Axalta Refinish Brand Manager na region EMEA

Właściwości refleksyjne koloru ElectroLight sprawiają, że pojazdy są łatwo wykrywalne przez systemy LIDAR. Natomiast jego struktura warstw i zawartość pigmentów ułatwiają wykrywanie pojazdów przez systemy RADAR, bazujące na falach radiowych.

 

Pojazdy DXSeRod KYBURZ lakierowano w warsztacie Carrosserie Spritzwerk Philippe Mayeux w szwajcarskim mieście Rorbas, który od 24 lat korzysta z produktów Spies Hecker.

 

KYBURZ to znany na całym świecie producent nowoczesnych i zaawansowanych pojazdów elektrycznych do różnych zastosowań. Obecnie na świecie jeździ ich ponad 23 000. Najbardziej znany z nich, KYBURZ DXP, dostarcza pocztę na terenie różnych europejskich miast.

 

Martin Kyburz, dyrektor zarządzający i właściciel firmy KYBURZ, jest bardzo zadowolony z efektu.

Każdego roku z niecierpliwością czekamy na publikację samochodowego koloru roku Axalta, aby wykorzystać ten unikalny i modny lakier na naszych wyjątkowych pojazdach. Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem, jak kompleksowa jest oferta marki Spies Hecker, która idealnie pasuje do naszych wymagań. Kierujemy się niezwykle wysokimi standardami w zakresie kolorów i parametrów, dbając jednocześnie o środowisko oraz zrównoważony rozwój. Zespół Spies Hecker uważnie nas słucha, a następnie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, aby wspierać nas na każdym kroku. W ten sposób powstają rozwiązania, które są równie piękne co przyjazne środowisku. Martin Kyburz

 

Współpraca firmy KYBURZ z marką Spies Hecker podkreśla dążenie szwajcarskiego producenta do wzmocnienia świadomości marki, której fundamentami są znakomita jakość wykonania i doświadczenie oraz kompleksowe usługi serwisowe.

 

Pojazd DXS w kolorze ElectroLight można obejrzeć w salonie KYBURZ w szwajcarskim mieście Freienstein, podczas gdy eRod wciąż jest lakierowany.

 

Źródło: Axalta

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).