Specjalne szyby ML System z zezwoleniem od TDT | MOTOFAKTOR

Specjalne szyby ML System z zezwoleniem od TDT

person Adrian Januszkiewicz 27/11/2019

Transportowy Dozór Techniczny udzielił spółce ML System homologacji dla dwóch typów dwuwarstwowych szyb ze szkła laminowanego.

Zarząd ML System S.A. informuje, że  Transportowy Dozór Techniczny udzielił spółce homologacji dla dwóch typów dwuwarstwowych szyb ze szkła laminowanego z możliwością zastosowania graweru laserowego lub nanowarstw – np. kropek kwantowych. Uzyskanie homologacji daje możliwość wykorzystywania laminowanych szyb produkowanych przez spółkę w pojazdach, co otwiera jej możliwość sprzedaży produktów na nowym dla niej rynku, jakim jest rynek automotive.

 

Pierwsze przychody z tego rynku spółka ma uzyskać już w 2020 r. Szyby laminowane będą mogły produkować energię elektryczną do ładowania akumulatorów pojazdów lub bezpośredniego wykorzystania przez energochłonne układy klimatyzacji, chłodzenia czy świateł mijania.

 

Jak wyjaśnia Dawid Cycoń, prezes ML System w rozmowie z portalem WNP.PL, otrzymanie nowej homologacji umożliwi sprzedaż do branży transportowej flagowego produktu firmy, jakim jest szyba z powłoką kwantową. Ponadto w ramach certyfikacji ML System będzie mógł zaoferować partnerom szyby z powłoką grzewczą. Chodzi nie tylko o producentów pociągów i autobusów, ale także samochodów.

 

Źródło: ML System

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).