Specjalna promocja Grupy Metelli | MOTOFAKTOR

Specjalna promocja Grupy Metelli

person Redakcja 1/04/2019

W dniach 15 marca-15 kwietnia br. Grupa Metelli organizuje specjalną promocję swoich zestawów rozrządu, do których dołącza gratisowo 2 klucze marki Beta.

Grupa Metelli, po sukcesie uzyskanym w poprzedniej promocji, zdecydowała się ją odnowić również w 2019 roku. W jej ramach do każdego zestawu paska rozrządu z pompą wody marek Metelli, Graf i KWP dołączany będzie zestaw 2 kluczy włoskiej firmy Beta – sześciokątny klucz męski z rękojeścią, sześciokątne wycięcie (5 mm) o wymiarach 200×84 mm i Torx (T20) 179×70 mm.

Aby ułatwić zarządzanie magazynem, zestaw kluczy (dostarczany w woreczku foliowym z kodem identyfikacyjnym i kodem kreskowym) oraz naklejka, która ma być przymocowana do opakowania, zostaną dostarczone oddzielnie od zestawu dystrybucyjnego.

Artykuł sponsorowany przez Grupę Metelli

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).