Specjalna promocja Axes w sieci Auto Partner S.A. | MOTOFAKTOR

Specjalna promocja Axes w sieci Auto Partner S.A.

person Adrian Januszkiewicz 22/07/2019

Auto Partner S.A. uruchomił dla swoich klientów promocję obniżającą opłatę aktywacyjną na testery Axes.

Za przedłużenie abonamentu na testery diagnostyczne Axes Auto Partner oferuje swoim klientom:

 

  • dostęp do bieżących aktualizacji (2-miesięczne cykle). Każda aktualizacja to nowe auta w obsłudze i nowe funkcje,
  • dostęp do wsparcia technicznego,
  • dożywotnią gwarancję.

 

W ramach promocji opłata aktywacyjna została obniżona o 50%.

 

Testery CDIF/3 i NEX to uniwersalne urządzenia diagnostycz­ne. Dzięki nim można odczytać i skasować kody usterek, przeprowadzić inspekcję, wykonać adaptację tłoczków oraz wiele innych czynności wymaganych przy obsłu­dze najnowszych, jak i nieco starszych pojazdów. Dodatkowe narzędzia w wersji EXPERT pozwolą na zaawansowane prace kontrolno-pomiarowe.

 

Promocja trwa od 22 lipca do 30 września 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).