Spadek sprzedaży Inter Cars w Polsce w styczniu 2020 | MOTOFAKTOR

Spadek sprzedaży Inter Cars w Polsce w styczniu 2020

person Joanna Piszcz 10/02/2020

Wartość sprzedaży Grupy Inter Cars w Polsce spadła w styczniu 2020 roku o 5,4% r/r.

W styczniu 2020 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce wyniosła 313,8 mln zł – to o 5,4% mniej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

W styczniu 2020 roku o 1,2% wzrosła sprzedaż całej grupy Inter Cars w porównaniu ze styczniem 2019 i wyniosła 470,4 mln zł.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora w styczniu 2020 r. była o 16,9% wyższa niż rok wcześniej, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 293,9 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Rumunii, Bułgarii, na Ukrainie i na Węgrzech.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Podsumowanie roku 2019 w Inter Cars można znaleźć TUTAJ

 

Źródło: Inter Cars

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).