Sosnowski oferuje podgrzewacz SNAPON H4PRO | MOTOFAKTOR

Sosnowski oferuje podgrzewacz SNAPON H4PRO

person Redakcja 25/01/2023

Firma Sosnowski rozszerzyła swoją ofertę o mobilny podgrzewacz indukcyjny SNAPON H4PRO.

 

Podgrzewacz SNAPON H4PRO eliminuje ryzyko uszkodzenia nagrzewanego elementu na skutek braku doświadczenia operatora. Urządzenie posiada bazę nastaw temperatur zgodnych z procedurami OEM producentów pojazdów oraz programy specjalne do drążków, wahaczy i śrub mocujących koła. Urządzenie posiada tryb manualny z możliwością zapisania własnych parametrów nagrzewania: tryb pracy, moc (pięć dostępnych), czas nagrzewania (timer).

 

Mały rozmiar głowicy podgrzewającej i dwie dostępne końcówki (kątowa i prosta) umożliwiają punktowe podgrzanie elementów w trudno dostępnych miejscach, bez ryzyka uszkodzenia elementów sąsiednich lub powłoki lakierniczej.

 

Obsługa SNAPON H4PRO jest bardzo prosta. Urządzenie posiada 7-przyciskową klawiaturę, duży kolorowy wyświetlacz 5” i 3m przewód z indukcyjną głowicą grzewczą.

 

Źródło: Sosnowski

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).