SOLUTIONS DRIVEN BY YOU – nowe hasło febi | MOTOFAKTOR

SOLUTIONS DRIVEN BY YOU - nowe hasło febi

person Redakcja 13/12/2022

Wraz z nowościami na niezależnym rynku wtórnym należąca do bilstein group marka febi wprowadziła nowe hasło: „SOLUTIONS DRIVEN BY YOU”.

 

„SOLUTIONS DRIVEN BY YOU” to deklaracja intencji, a intencje są takie – klienci mają nadal być w centrum wszystkich działań febi. Niezależnie od tego, czy zajmują się dystrybucją, montażem, czy doświadczają rozwiązań marki na drodze.

 

Nowe hasło ma dodatkowo wzmocnić wprowadzone pięć lat temu zmienione pozycjonowanie marki. „Twoja Marka Nr 1 na niezależnym rynku wtórnym – w przeszłości, obecnie i w przyszłości” to zwieńczenie koncentracji marki febi na klientach oraz jej doświadczenia i kompetencji na niezależnym rynku wtórnym.

 

Ponadto febi ma wprowadzić nowy standardowy projekt opakowania. Oprócz znanego wzoru koniczyny – który jest obecny na rynku od dziesięcioleci – nowy styl ma zostać unowocześniony przez biały obszar ze znakiem trzyletniej gwarancji producenta oraz nowym hasłem marki.

 

Nowa kampania marki febi skierowana jest do różnych grup docelowych na niezależnym rynku wtórnym, przy uwzględnieniu ich indywidualnych, różnych zainteresowań i potrzeb. Decydując się na podejście „emocjonalne”, powstał film opowiadający historię rodziny doświadczającej problemu, na który febi dostarcza rozwiązanie.

Obok filmu przygotowano „Historie sukcesu” febi. Po przeprowadzeniu wywiadów z dziesiątkami dystrybutorów, detalistów, warsztatów, klientów końcowych i pracowników, pozytywne i interesujące komentarze użytkowników produktów febi stanowią kolejny punkt kampanii marketingowej.

 

Więcej szczegółów odnośnie najnowszej kampanii febi można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).