Solaris laureatem w Konkursie Smart City 2020 | MOTOFAKTOR

Solaris laureatem w Konkursie Smart City 2020

person Adrian Januszkiewicz 16/06/2020

Firma Solaris Bus & Coach S.A. została nagrodzona w kategorii Inteligentne rozwiązania – Smart City Solution podczas tegorocznej edycji konkursu Smart City.

Konkurs obejmuje pięć kategorii. Wśród nich, w kategorii „Inteligentne rozwiązania” o nagrodę starali się dostawcy wdrożonych już „rozwiązań z zakresu „smart city”, które niezawodnie sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, zdecydowanie ułatwiając codzienne funkcjonowanie, a zarazem przyczyniające się do oszczędności czasu, energii czy środków oraz mające pozytywny wpływ na środowisko (…)”. Właśnie tej kategorii nominowana była firma Solaris, oferująca szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie e-mobility.

 

Aby z sukcesem wprowadzić na szeroką skalę pojazdy zeroemisyjne do transportu publicznego, istotna jest dobrze zorganizowana obsługa eksploatacyjna pojazdów. W tym zakresie Solaris oferuje szczególne rozwiązanie, które znalazło uznanie jury. eSConnect to firmowy rozbudowany system monitoringu i zarządzania flotą autobusów. Umożliwia on ciągły dostęp do bieżących danych pojazdu, pozwalając tym samym na sprawne i racjonalne zarządzanie flotą pojazdów bezemisyjnych, lepszą operacyjność autobusów i optymalne ich wykorzystanie.

 

Wyboru dokonała niezależna Kapituła Konkursowa, składająca się z uznanych autorytetów w branży. Sam konkurs ma na celu popularyzację idei budowania inteligentnych miast w Polsce. Wyróżnienia skierowane są do tych przedstawicieli biznesu i administracji lokalnej, którzy dzięki realizowanym innowacyjnym projektom, przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności polskich miast i gospodarki.

 

Źródło: Solaris

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).