Sogefi liderem na rynku IAM, dzięki filtrom do Peugeota 508 | MOTOFAKTOR

Sogefi liderem na rynku IAM, dzięki filtrom do Peugeota 508

person Adrian Januszkiewicz 17/05/2019

Sogefi jest pierwotnym dostawcą filtrów cząstek stałych i oleju dla Diesli montowanych w pojazdach Peugeot 508 drugiej generacji.

Aktualnie klienci zamienników oryginalnych części samochodowych mogą korzystać z szerokiej gamy różnorodnych filtrów – paliwa, oleju, powietrza i powietrza w kabinie – w tym produktów oryginalnych, dostępnych dla różnych wersji silników.

 

Pod względem opcji napędowych nowy Peugeot 508 – zaprezentowany po raz pierwszy na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu w październiku 2018 r. – oferuje benzynowe jednostki napędowe, PureTech 1,6 litra z turbodoładowaniem i różne opcje silnika wysokoprężnego BlueHDI z turbodoładowaniem.

Moduł filtra oleju

Filtr oleju odgrywa ważną rolę w prawidłowej pracy silnika, ponieważ nieustannie oczyszcza olej poprzez filtrowanie zanieczyszczeń pochodzenia zewnętrznego i wewnętrznego, jak np. cząstki o właściwościach ściernych powstające podczas normalnego zużywania się części, pył i pozostałości z procesów spalania.

 

Dzięki specjalnej technologii plisowania wkładów filtracyjnych Sogefi Chevron filtry te oferują doskonałe możliwości zatrzymywania pyłu przy równocześnie małej przestrzeni montażowej.

 

Dostępne są następujące produkty: Silnik 1.6 PureTech – Purflux L358A, Fram CH9973AECO, CoopersFiaam FA5747AECO i dla wersji BlueHDI – Purflux LS995, Fram PH12221, CoopersFiaam FT6735.

Moduły filtra paliwa

Filtr paliwa zapewnia ochronę dla układu wtrysku paliwa poprzez filtrowanie zanieczyszczeń zawartych w paliwie.

 

Moduł filtra paliwa dla silnika wysokoprężnego oparty na technologii Sogefi Diesel3Tech zabezpiecza silnik i układ wtrysku paliwa nawet w przypadku wysokiego stopnia zanieczyszczenia paliwa wodą. Technologia Diesel3Tech oddziela krople wody (do 10 μm) od paliwa i gromadzi wodę w specjalnym zbiorniku, który jest następnie opróżniany poprzez odkręcenie śruby spustowej.

 

Element „Eco-filter” – specjalnie plisowany wkład filtracyjny Sogefi pozwala zaoszczędzić przestrzeń i ciężar przy równoczesnej wysokiej zdolności recyklingu.

 

Dostępne są następujące produkty: Silnik 1.6 PureTech – Purflux EP202, Fram® G10230, CoopersFiaam FT6036 i dla wersji BlueHDI – Purflux C875 / C533A, Fram® C12282 / C11781ECO, CoopersFiaam FA6806ECO / FA6130ECO.

Silnikowy filtr powietrza

Zadaniem filtra powietrza jest zabezpieczanie silnika przed przedostawaniem się do jego wnętrza zanieczyszczeń zewnętrznych. W zależności od pojemności silnika do wnętrza silnika może przedostawać się od 200 do 500 metrów sześciennych powietrza co godzinę. Takie powietrze zawiera pył, który może tworzyć pastę o właściwościach ściernych zakłócającą pracę silnika. Dlatego filtr powietrza musi być wysoce wydajny.

 

Dostępne są następujące filtry: Silnik 1.6 PureTech – Purflux A1274, Fram CA10416, CoopersFiaam PA7559 i dla wersji BlueHDI – Purflux A1725, Fram CA11897, CoopersFiaam PA7828.

Filtr powietrza w kabinie

Filtr powietrza w kabinie zabezpiecza kabinę przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i nieprzyjemnymi zapachami, które mogą przedostawać się do wnętrza pojazdu. Zalecamy wymieniać taki filtr podczas corocznego przeglądu pojazdu.

 

Filtry są dostępujące z poniższym zamówieniem: Purflux AHC425-2, Fram® CFA11808-2, CoopersFiaam PCK8396-2.

 

Grupa Sogefi, ze swoją ofertą filtrów do Peugeota 508, jest pierwsza na rynku zamienników oryginalnych części samochodowych dzięki kompletnej gamie filtrów do tego modelu. Zamienniki oryginalnych części samochodowych (IAM) są identyczne jak produkty oryginalne (OE).

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).