SL TruckSport 30 i DT Spare Parts na Nürburgringu | MOTOFAKTOR

Podczas Grand Prix Niemiec ETRC w dniach 13-16 lipca br. na torze Nürburgring, obecny będzie team Parts Specialists Diesel Technic z własnym stoiskiem.

 

Podczas zawodów na legendarnym niemieckim torze ekipa Parts Specialists będzie otwarta na wszystkich użytkowników części samochodowych marki DT Spare Parts i chętnie udzieli praktycznych wskazówek oraz zaproponuje promocje m.in. w Sklepie Premium.

 

Zespół SL TruckSport 30 ze swoim kierowcą wyścigowym Saschą Lenzem będą również promować części zamienne DT Spare Parts oraz wspierać technicznie ekipę Parts Specialists. Specjaliści z warsztatu Diesel Technic czekają na liczne dyskusje techniczne podczas ciężarowego Grand Prix z użytkownikami części DT Spare Parts, które Diesel Technic oferuje w sklepach specjalistycznych i internetowych oraz na internetowych platformach handlowych. Parts Specialists oferują specjalne usługi dla pracowników flot i warsztatów, które zostaną im zaprezentowane podczas weekendu wyścigowego lub na ich stronie internetowej.

 

Sascha Lenz za kierownicą ciężarówki zespołu SL TruckSport 30 podczas wyścigu ETRC na Slovakiaringu

 

Dzięki „Truck Racing Experience” członkowie Parts Specialists Club będą mieli możliwość przeżycia weekendu wyścigowego na miejscu w towarzystwie ekipy Parts Specialists, wspólnego zajrzenia za kulisy i osobistego spotkania z Saschą Lenzem w boksie.

 

Zainteresowani stają się członkami Parts Specialists Club, rejestrując się w Sklepie Premium i zapisując się do newslettera, za co bezpośrednio otrzymują 750 punktów koronnych jako prezent powitalny. Kolejne punkty koronne można zbierać przy zakupie produktów marki DT Spare Parts. Za zebranie 5000 koron są automatycznie zapraszani do Parts Specialists Club oraz do grupy na Facebooku.

 

Sascha Lenz i ekipa Parts Specialists Diesel Technic przy ciężarówce SL TruckSport 30

 

Członkowie klubu mogą spodziewać się dodatkowych korzyści, takich jak ekskluzywne ubrania klubowe, korzystanie z wyszukiwania VIN w portalu Diesel Technic Partner Portal oraz możliwość wzięcia udziału w specjalnych wydarzeniach, takich jak wyścigi ciężarówek. Kanał Parts Specialists na Instagramie regularnie dostarcza fanom najnowszych informacji na temat wyścigów z udziałem Saschy Lenza.

 

Pod hasłem „Nasze wsparcie dla profesjonalistów warsztatowych” ekipa Parts Specialists Diesel Technic służą radą i wsparciem wszystkim pracownikom warsztatu lub floty. Ich cel: uczynić codzienną rutynę warsztatową ich kolegów bardziej bezstresową poprzez udzielanie praktycznych wskazówek i wskazówek dotyczących produktów marki DT Spare Parts. Oferują wsparcie za pośrednictwem HelpDesku – narzędzia, za pomocą którego Parts Specialists odpowiadają na indywidualne pytania. Pracownicy warsztatu otrzymują również dalsze wsparcie w postaci szczegółowych instrukcji montażu i filmów, które można znaleźć na kanale YouTube Parts Specialists.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).