SKV przedstawia nowości na grudzień 2019 | MOTOFAKTOR

SKV przedstawia nowości na grudzień 2019

person Adrian Januszkiewicz 10/12/2019

SKV rozszerzyło swoją ofertę o 57 referencji produktowych.

Wśród nich znajdziemy m.in.:

 

  • centralny zamek – 26 referencji,
  • zamek maski silnika – 2 referencje (16SKV401 i 16SKV402),
  • zamek klapy bagażnika – 2 referencje (16SKV514 i 16SKV515),
  • siłownik zamka centralnego – 14 referencji,
  • siłownik zamka bagażnika – 1 referencja (16SKV517),
  • siłownik klapki paliwa – 1 referencja (16SKV403),
  • przycisk klapy bagażnika – 1 referencja (16SKV516),
  • zacisk hamulca – 6 referencji,
  • silniki zacisku hamulca ręcznego – 3 referencje.

 

W aktualnych nowościach dominują siłowniki i zamki centralne do aut z grupy VAG, a także takich marek jak BMW, Ford, Honda i Hyundai. Oprócz zamków do oferty produktów marki SKV wprowadzone zostały również kompletna pompa paliwa o symbolu 02SKV791 z zastosowaniem do Audi A8 D3, VW Phaeton. W asortymencie SKV umieszczono ponadto nowe referencje silników zacisku hamulca ręcznego o symbolach 96SKV036 (prawy) i 96SKV037 (lewy) mające zastosowanie w autach Mercedes-Benz GL350 GL450 GL550 ML350 ML550 oraz silnik zacisku 96SKV038 do Mercedes-Benz GLS GLE.

 

Szczegóły w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).