Siedziba firmy ESEN we Włocławku nagrodzona | MOTOFAKTOR

Siedziba firmy ESEN we Włocławku nagrodzona

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2021

Siedziba firmy ESEN we Włocławku projektu architekta Marcina Szabłowskiego otrzymała tytuł Najpiękniejszego Budynku 2021.

Kapituła XIV edycji Konkursu Najpiękniejszy Budynek 2021, którego organizatorem jest Instytut Europejskiego Biznesu zdecydowała 12 marca 2021 r. przyznać tytuł Najpiękniejszy Budynek 2021 nowej siedzibie firmy ESEN we Włocławku.

 

Laureat nagrody to włocławska firma powstała w 2008 roku specjalizująca się w dystrybucji samochodowych części zamiennych w kraju i Europie. Firma ESEN jest właścicielem marki SKV, której produkty znajdują się w największym katalogu części samochodowych TecAlliance skupiającym tylko i wyłącznie największych i najlepszych dostawców.

 

Dynamiczny rozwój przyczynił się do podjęcia decyzji o rozbudowie zarówno części biurowej, jak i magazynowej firmy. Przyznana nagroda to również zasługa lokalnych przedsiębiorstw, gdyż zarówno projekt jak i wykonanie zostało zlecone włocławskim firmom.

Już rzymski architekt Witruwiusz podkreślał, że dobra architektura to spełnienie jednocześnie 3 elementów: piękna, funkcjonalności i trwałości. My ze swojej strony dorzuciliśmy jeszcze energooszczędność. Finalny efekt jest wynikiem zaangażowania całego sztabu osób na każdym etapie prac, od pomysłu poprzez szczegółowy projekt aż do jego realizacji. Wielogodzinne dyskusje, rozważanie różnych koncepcji oraz dobór odpowiednich materiałów, zaowocowały powstaniem nowoczesnej bryły biurowca oraz ergonomią części magazynowej – powiedzieli przedstawiciele firmy ESEN.

 

Obecnie prowadzona jest budowa nowoczesnego centrum dystrybucji o łącznej kubaturze 50 tys. m3, które w całości będzie zasilane energią pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW. Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na ponad 30 mln zł.

 

Źródło: SKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).