Sieć warsztatów BestDrive dynamicznie rozwija się w Polsce | MOTOFAKTOR

Sieć warsztatów BestDrive dynamicznie rozwija się w Polsce

person Redakcja 20/11/2019

Continental otwiera w Polsce kolejne serwisy BestDrive.

Do 2200 serwisów sieci w całej Europie dołączają trzy nowe:

 

  • w Poznaniu: BestDrive TRANS-KOP
  • w Kościanie: BestDrive Dawid-Serwis
  • w Nowym Tomyślu: BestDrive NCM
W ostatnich 3 latach otworzyliśmy kolejnych 13 serwisów BestDrive. W tym roku 8 nowych serwisów przystąpiło do sieci BestDrive. Jesteśmy w procesie negocjacyjnym z serwisami, które w 2020 roku zakładają wstąpienie do sieci BestDrive. Nastawienie na klienta, duch przedsiębiorczości i wydajność – to trzy filary, przyświecające naszemu biznesowi franczyzowemu – doceniają to obecni, jak i przyszli Partnerzy BestDrive. Nasi Partnerzy to często firmy rodzinne, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Co im dajemy? Przede wszystkim rozmawiamy o sytuacji w jakiej są dzisiaj serwisy i szukamy najlepszych rozwiązań. Oferujemy wsparcie biznesowe i marketingowe – od systemów informatycznych i porad dotyczących zarządzania, po szkolenia i najlepsze praktyki prowadzenia biznesu. Łukasz Puchała BestDrive Manager

 

Marka BestDrive oferuje serwis opon i samochodów niemal we wszystkich zakątkach świata. W serwisach można m.in. kupić i wymienić opony, przeprowadzić diagnostykę, sprawdzić klimatyzację, układ hamulcowy, jezdny – i nie tylko. To wszystko na najnowocześniejszym sprzęcie.

 

Warsztatom samochodowym, które przystąpią do BestDrive, sieć oferujemy nowoczesne formy wsparcia marketingowego i biznesowego – od systemów informatycznych i porad dotyczących zarządzania, po szkolenia. Korzyści dla franczyzobiorców to m.in.:

 

  • szkolenia pracowników – – współpraca z ATE
  • wsparcie przy obsłudze klientów flotowych
  • audyt jakości podnoszący standardy pracy
  • organizacja utylizacji odpadów

 

Warsztaty samochodowe, które chcą dołączyć do sieci BestDrive mogą znaleźć więcej informacji TUTAJ

 

Źródło: Continental

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).