Sieć Q-Service Truck nominowała nowych Ambasadorów | MOTOFAKTOR

Sieć Q-Service Truck nominowała nowych Ambasadorów

person Joanna Piszcz 7/02/2019

Pięć nowych serwisów, zajmujących się naprawą i serwisowaniem pojazdów użytkowych zostało nominowanych do miana Ambasadorów sieci Q-Service Truck.

Po raz drugi władze Q-Service Truck postanowiły wyróżnić w ten sposób swoich najlepszych klientów. Poprzedni Ambasadorzy zostali przedstawieni w 2017 roku podczas konferencji Zarządu Grupy Inter Cars, zorganizowanej podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Kadencja nowych reprezentantów trwać będzie, podobnie jak ich poprzedników, dwa lata.

 

Oto wyróżnione warsztaty:

AR-TIR Jolanta Kęćko – za największą wartość zakupów

Działająca od 1997 roku firma jest jednym z największych serwisów samochodów ciężarowych w regionie północno-wschodniej Polski. Specjalizuje się w naprawie ciężarówek, samochodów dostawczych oraz przyczep i naczep. Członek sieci QST od 2010 roku. Serwis dysponuje siedmioma stanowiskami naprawczymi na kompletne zestawy ciężarowe. Pozwala to ograniczyć czas oczekiwania i naprawy do niezbędnego minimum. Posiada dużą ilość nowoczesnych maszyn i urządzeń potrzebnych do wykonywania nawet bardzo skomplikowanych usterek. Firma dysponuje w pełni wyposażonym autem do napraw mobilnych.

W sieci Q-Service Truck jesteśmy już obecni od 10 lat. Tytuł jej Ambasadora to doskonałe uhonorowanie tego okresu. To ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie, aby utrzymać wysoki poziom świadczonych usług. Życzę sieci Q-Service Truck, aby wspólnie z nami rozwiała się jeszcze mocniej. Michał Tumialis warsztat AR-TIR

AUTOMAX Tomasz Skorupski – za wysoki standard świadczonych usług

Firma powstała w 1989 roku, od 2013 roku należy do sieci Q-Service Truck. Obecnie świadczy wszechstronne usługi z zakresu napraw samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych. Zatrudnia 25 wykwalifikowanych pracowników. Marzenia właściciela warsztatu: zbudowanie wyścigowej ciężarówki.

Jestem zrzeszony w sieci Q-Service Truck od 5 lat. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zdecydowaliśmy się dołączyć do tego grona wcześniej. Tytuł Ambasadora, to bardzo miłe wyróżnienie. Nieustanie staramy się rozwijać, wprowadzać innowacje, szkolimy kadrę, inwestujemy w sprzęt. Cieszę się, że zostało to dostrzeżone. Tomasz Skorupski właściciel warsztatu

Jakub Bogusz – za inwestycję w serwis

Działająca na rynku od sześciu lat firma, od samego początku ściśle współpracująca z Inter Cars. Warsztat zaczynał od jednego stanowiska prowadzonego przez samego właściciela, jego brata i jednego mechanika. Obecnie serwis zatrudnia jedenastu wysoko wykwalifikowanych mechaników. Dynamiczny rozwój warsztatu sprawił, że niedawno wybudowana została nowa hala napraw wraz z zapleczem do prowadzenia sklepu i biurem obsługi klienta.

Fakt, że mój warsztat został wyróżniony z tak licznego grona, jest dla mnie powodem do dumy. W sieci Q-Service Truck jestem obecny od 4 lat i mam nadzieje, że kolejne lata będą czasem rozwoju – zarówno mojego, moich kolegów, jak również całej sieci. Jakub Bogusz właściciel warsztatu

ALBOR Bolesław Rafałko – za lata współpracy i zaangażowanie w życie sieci

Jeden z siedmiu warsztatów założycielskich Q-Service Truck. ALBOR jest firmą rodzinną, która działalność rozpoczęła w 1991 roku. Właścicielem jest Bolesław Rafałko, który posiada 45-letni staż pracy w branży motoryzacyjnej. Firmę prowadzi z żoną Aliną i synem Łukaszem. Przez lata swojej działalności zakład wyspecjalizował się w naprawach taboru ciężarowego, głównie pochodzenia zagranicznego, czyli ciągników siodłowych, przyczep i naczep w pełnym zakresie. Od marca 2007 roku ALBOR jest Autoryzowaną Stacją Obsługi MAN. Serwis oferuje specjalistyczną całodobową pomoc drogową na terenie całej Europy.

Otrzymanie tytułu Ambasadora jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo choć byłem jednym z założycieli sieci i na początku wykonałem wspólnie z kolegami bardzo dużo pracy społecznej, nie spodziewałem się otrzymania tej nagrody. Jednocześnie ciesząc się z niej, mam świadomość, że ten tytuł zobowiązuje mnie do przekazania swojej wiedzy młodszym kolegom z branży. Bolesław Rafałko właściciel warsztatu

GALAAUTO – Gazela Sieci Q-Service Truck

Spółka powstała 1 grudnia 1996 roku, kiedy to została wyodrębniona ze spółki cywilnej “Gala” Centrum Budownictwa. Początkowo firma podjęła działalność transportowo-spedycyjną. W dniu 1 marca 1997 roku uzyskała autoryzację VOLVO w zakresie serwisowania samochodów ciężarowych tej marki, poprzez przejęcie autoryzowanej stacji serwisowej samochodów ciężarowych w Lublinie. Właściciele posiadają kilka warsztatów, zlokalizowanych na ścianie wschodniej naszego kraju. Od 1 maja 2014 roku działają jako niezależny serwis samochodów ciężarowych wszystkich marek, autobusów i naczep.

Tytuł Ambasadora to dla nas ogromne wyróżnienie, ale także motywacja do tego, aby pracować dalej i nieustanie podnosić jakoś naszych usług. Jestem przekonany, że otrzymanie tego zaszczytnego miana doda nam nowej energii, którą spożytkujemy z korzyścią dla naszych klientów. Marcin Mazurek przedstawiciel warsztatu GALAAUTO

 

Źródło: Q-Service Truck

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).