Shell przedłużył Klubowiczom promocję na paliwa | MOTOFAKTOR

Shell przedłużył Klubowiczom promocję na paliwa

person Redakcja 13/11/2023

Do 29 lutego 2024 r. uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą codziennie otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel[1].

 

Shell przedłuża akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów” aż do końca lutego 2024 roku. Oferta obejmuje paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Każdy zarejestrowany uczestnik programu Shell ClubSmart może korzystać z oferty aż 7 dni w tygodniu, bez limitów liczby tankowań. Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa[2]. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

 

Zainteresowanie klientów paliwami premium jest coraz większe. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, aby ułatwić klientom dostęp do produktu – najwyższej jakości paliw – który spełnia ich oczekiwania. Ponadto członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przygotowanymi z myślą o nich – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

 

Paliwa Shell V-Power cechuje ulepszona zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Są one owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów[3].

 

Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

[1] Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 01.11.2023 do 29.02.2024 na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę 30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 l wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką – 60 l. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 5,89 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 6,13 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz Karty Dużej Rodziny.

[2] Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz przy użyciu karty paliwowej. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V‑Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.

[3] Usuwa zmniejszające wydajność osady na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory dolotowe i wtryskiwacze paliwa, oraz chroni przed ich narastaniem. Oczyszczanie silnika i odzyskanie osiągów wykazano przy użyciu standardowych testów branżowych i testów własnych Shell. Rzeczywiste efekty i korzyści mogą się różnić w zależności od typu, wieku i stanu pojazdu oraz stylu jazdy. Efekty nie są gwarantowane. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.shell.pl.

 

Źródło: Shell

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).