Shell obniża ceny paliw od poniedziałku | MOTOFAKTOR

Shell obniża ceny paliw od poniedziałku

Od 3 lipca br. Shell rusza z promocją dla uczestników programu Shell ClubSmart, którzy otrzymają 30 gr rabatu za każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel.

 

Z nowej oferty promocyjnej Shell mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart, którzy przy płatności za paliwo zeskanują aplikację lub plastikową kartę Shell ClubSmart. Kierowcy aut o DMC do 3,5 tony mogą korzystać z promocji wielokrotnie, bez względu na liczbę czy częstotliwość tankowań. Podczas jednej wizyty będą mogli jednak zatankować maksymalnie 60 litrów paliwa w obniżonej cenie. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca zapłaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Ile będzie można zaoszczędzić?

W zależności od ilości zatankowanego paliwa kierowcy będą mogli liczyć na rabat w wysokości od minimum 3 zł do maksimum 18 zł.

 

  • 3 zł po zatankowaniu 10 litrów paliwa;
  • 6 zł po zatankowaniu 20 litrów paliwa;
  • 9 zł po zatankowaniu 30 litrów paliwa;
  • 12 zł po zatankowaniu 40 litrów paliwa;
  • 15 zł po zatankowaniu 50 litrów paliwa;
  • 18 zł po zatankowaniu 60 litrów paliwa.

 

Lojalność i jakość to dwa słowa, które przyświecają nam w naszej codziennej działalności. Chcemy doceniać naszych stałych klientów i poprzez dodatkowe atrakcyjne rabaty powiedzieć im „dziękujemy, że jesteście”. Pokazujemy też, że najwyższej jakości paliwa możemy oferować nie tylko we wtorki i w czwartki, ale przez cały tydzień – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

 

Promocja będzie prowadzona równolegle do dobrze już znanej klientom oferty „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”, co oznacza, że będzie można z niej korzystać z wyłączeniem tych dni – w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. W ramach prowadzonej od 2020 roku promocji kierowcy mogą testować paliwa Shell premium, tankując je w cenie paliw podstawowych.

 

Rozpoczynająca się w lipcu akcja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, (np. z promocją „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”), ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz innym rabatami. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.

O programie i aplikacji Shell ClubSmart

Shell ClubSmart to program wprowadzony na rynek w 1999 roku. Był pierwszym w Polsce programem lojalnościowym dla stałych klientów. Dołączając do Shell ClubSmart można czerpać dodatkowe zyski z korzystania z produktów i usług Shell. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni, oznacza dodatkowe możliwości.

 

Aplikacja Shell ClubSmart to aplikacja mobilna umożliwiająca im lokalizację pobliskich stacji Shell, monitorowanie zebranych dotychczas punktów oraz dostęp do ekskluzywnych promocji i rabatów.

 

Akcja „Do pełna z korzyściami” jest wspierana kampanią reklamową w radiu, prasie i Internecie oraz promowana na stacjach Shell w Polsce. Potrwa do 31 sierpnia br.

 

Źródło: Shell

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).