Sesja Akademii NEXUS podczas konferencji AVI | MOTOFAKTOR

Sesja Akademii NEXUS podczas konferencji AVI

person Redakcja 23/01/2023

Podczas dorocznej konferencji techników AVI wystartowała pierwsza Akademia NEXUS w Ameryce Północnej.

 

Ponad 250 techników wzięło udział w zajęciach w piątek 13 i sobotę 14 stycznia – wraz z lokalnymi uczniami szkół zawodowych – chętnie ucząc się i utrwalając swoją wiedzę w zakresie techniki motoryzacyjnej. Oferowane kursy były poświęcone pojazdom osobowym i ciężkim; i obejmowały szeroką gamę tematów, w tym: hybrydy elektryczne, technologie elektryczne, wspomaganie hamulców w pojazdach ciężkich, układy klimatyzacji i systemy emisji w pojazdach ciężarowych. Zajęcia prowadzili wysoce wyspecjalizowani profesjonalni trenerzy.

 

Wydarzenie umożliwiło także tuzinowi dostawców przedstawienie swoich ekspertów produktowych i markowych rozwiązań produktowych oraz edukowanie techników na temat materiałów. Ta sesja była dodatkiem do samego szkolenia i zaprojektowana w celu tworzenia powiązań w społeczności Nexus North America.

 

APSG i nasi partnerzy będący akcjonariuszami NEXUS North America – APA i VIPAR – są zachwyceni, że mogą być głównym sponsorem konferencji szkoleniowej AVI — powiedział Robert Roos, prezes NEXUS North America – Technologie w naszej branży ewoluują w coraz szybszym tempie, a potrzeba szkolenia tych ekspertów w zakresie napraw samochodowych w zakresie zaawansowanych technologii ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia właścicielom samochodów i flot samochodów ciężarowych niezależnych opcji naprawy ich pojazdów.

 

Akademia NEXUS z dumą rozszerza swój program szkoleń motoryzacyjnych dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej na Amerykę Północną i ulepsza sposoby, w jakie technicy i inny personel motoryzacyjny mogą się uczyć — powiedział Florian Precigout, dyrektor ds. koncepcji warsztatu i serwisu w NEXUS Automotive – Idąc dalej, cieszymy się, że możemy zapewnić dostęp do naszej witryny Akademii NEXUS — oferującej wysoce techniczne szkolenia z podstaw naprawy lekkich i ciężkich pojazdów samochodowych — dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej ze społeczności NEXUS North America.

 

Źródło: NEXUS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).