Sebastian Franczyk Mechanikiem Roku 2020! | MOTOFAKTOR

Sebastian Franczyk Mechanikiem Roku 2020!

person Adrian Januszkiewicz 19/12/2019

Sebastian Franczyk z DBK Truck Center Opole został zwycięzcą V Olimpiady Technicznej DAF i Mechanikiem Roku 2020.

Mamy to Opole nr 1 – to słowa, którymi Sebastian Franczyk przekazał wyniki ostatniego etapu V Olimpiady Technicznej DAF, który odbył się w czwartek 12 grudnia, w Centrum Szkoleniowym DAF w miejscowości Sękocin Nowy koło Warszawy.

 

Olimpiada podzielona była na trzy etapy. Franczyk zmierzył się z grupą 180 mechaników, pracujących w autoryzowanych serwisach DAF w Polsce. Na początku przeszedł test sprawdzający z wiedzy technicznej i ogólnej o firmie DAF. W drugim etapie, który odbył się w październiku tego roku, oceniany był podczas praktycznych i teoretycznych zajęć, odbywających się w punkcie serwisowym w Sosnowcu. W samym finale konkurował już tylko z 3 najlepszymi mechanikami, zdobywając największą liczbę punktów.

Postanowiliśmy postawić wszystko tylko na jedną kartę i wytypowaliśmy do tegorocznej Olimpiady tylko jedną osobę. Nie wątpiliśmy ani przez chwilę, że był to słuszny wybór. SMS o treści "Mamy to – Opole nr 1", który otrzymałem od Sebastiana zaraz po ogłoszeniu wyników, jest dowodem na to, że jesteśmy zgranym zespołem i jedną drużyną. Sebastian pokazał w ten sposób, że swoją osobą reprezentuje cały Oddział, a nie tylko siebie. Sebastian jest częścią Grupy DBK od 2015 roku, czyli od początku powstania nowego oddziału w Opolu. Podejmuje się każdej naprawy elektrycznej w każdej marce pojazdu, traktując to jako wyzwanie. Posiada obszerną wiedzę, nie tylko z elektryki, ale również z mechaniki – przykładem jest zdobycie największej liczby punktów w Olimpiadzie. Szczególnie możemy liczyć na niego w naprawach ITS czy PTS. Każdą wolną chwilę poświęca na zapoznanie się z dokumentacją np. MAN, VDL itd. Zawsze chętny do rozwoju, odbył szkolenia: Knorr, Haldex, Toll Collect, Tachografy – jako jeden z nielicznych, zdał egzamin za pierwszym podejściem. Naprawy wykonuje prawidłowo, bez reklamacji ze strony klientów. Ci z kolei cenią go za to, że potrafi jasno zobrazować i wyjaśnić kierowcy, co ma zrobić, by uniknąć niepotrzebnych usterek. Wszyscy jesteśmy dumni z tego, że mamy w swoim gronie tak rewelacyjną osobę! Norbert Joszko Kierownik Serwisu w opolskim Oddziale DBK i bezpośredni przełożony Sebastiana Franczyka

 

W przyszłym roku Sebastian Franczyk weźmie udział w międzynarodowych eliminacjach w Eindhoven, podczas których zmierzy się z najlepszymi serwisantami z całego świata.

Źródło: Grupa DBK

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).