Santander Consumer Multirent leasinguje pojazdy EV marki Maxus | MOTOFAKTOR

Santander Consumer Multirent leasinguje pojazdy EV marki Maxus

Santander Consumer Multirent podpisał umowę z importerem EV marki Maxus, przez co klienci leasingodawcy będą mogli skorzystać z oferty aut w programie „Mój elektryk”.

 

Santander Consumer Multirent stale rozszerza swoją ofertę współpracy z importerami aut elektrycznych. Efektem tych działań jest podpisanie umowy z importerem Maxus. Współpracą na obsługę finansową tego partnera są objęte wszystkie spółki z Grupy Santander Consumer: Santander Consumer Multirent, Santander Consumer Banku i Santander Consumer Financial Solutions. Poza propozycjami dla klientów indywidualnych i firm, Santander Consumer Multirent ma zapewniać również finansowanie stocków dealerom Maxusa.

 

Bardzo cieszymy się z kolejnej nawiązanej współpracy przez Santander Consumer Multirent – komentuje Rafał Biegański z Santander Consumer Multirent – W sytuacji, gdy auta elektryczne stają się coraz popularniejsze, jest dla nas bardzo istotne, żeby spełniać potrzeby naszych klientów i dostarczać im usług, które odpowiadają bieżącym trendom na rynku motoryzacyjnym. Dzięki podpisaniu umowy z marką Maxus, nasi klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnego finansowania leasingiem na jej pojazdy i równocześnie z dotacji z programu „Mój elektryk”. Jak poinformował BoŚ pod koniec kwietnia br., w ciągu pół roku od uruchomienia dopłat do leasingu pojazdów elektrycznych w ramach programu pozytywnie rozpatrzono ponad 1000 wniosków. Natomiast łączna wartość przyznanych dotacji przekroczyła 33,7 mln zł.

 

Planowo sprzedaż samochodów importera ma ruszyć w czerwcu br.

 

Źródło: Santander Consumer Multirent

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).