Santander Consumer Multirent leasinguje pojazdy EV marki Maxus | MOTOFAKTOR

Santander Consumer Multirent podpisał umowę z importerem EV marki Maxus, przez co klienci leasingodawcy będą mogli skorzystać z oferty aut w programie „Mój elektryk”.

 

Santander Consumer Multirent stale rozszerza swoją ofertę współpracy z importerami aut elektrycznych. Efektem tych działań jest podpisanie umowy z importerem Maxus. Współpracą na obsługę finansową tego partnera są objęte wszystkie spółki z Grupy Santander Consumer: Santander Consumer Multirent, Santander Consumer Banku i Santander Consumer Financial Solutions. Poza propozycjami dla klientów indywidualnych i firm, Santander Consumer Multirent ma zapewniać również finansowanie stocków dealerom Maxusa.

 

Bardzo cieszymy się z kolejnej nawiązanej współpracy przez Santander Consumer Multirent – komentuje Rafał Biegański z Santander Consumer Multirent – W sytuacji, gdy auta elektryczne stają się coraz popularniejsze, jest dla nas bardzo istotne, żeby spełniać potrzeby naszych klientów i dostarczać im usług, które odpowiadają bieżącym trendom na rynku motoryzacyjnym. Dzięki podpisaniu umowy z marką Maxus, nasi klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnego finansowania leasingiem na jej pojazdy i równocześnie z dotacji z programu „Mój elektryk”. Jak poinformował BoŚ pod koniec kwietnia br., w ciągu pół roku od uruchomienia dopłat do leasingu pojazdów elektrycznych w ramach programu pozytywnie rozpatrzono ponad 1000 wniosków. Natomiast łączna wartość przyznanych dotacji przekroczyła 33,7 mln zł.

 

Planowo sprzedaż samochodów importera ma ruszyć w czerwcu br.

 

Źródło: Santander Consumer Multirent

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).