Ruszyły polskie strony Ford Trucks | MOTOFAKTOR

Ruszyły polskie strony Ford Trucks

Od połowy września dla użytkowników w Polsce dostępne są już nowe strony internetowe Ford Trucks.

Na stronie ford-trucks.pl użytkownicy znajdą pełną ofertę produktową marki, dostępną dla klientów w naszym kraju – cały wachlarz podwozi budowlanych, podwozi drogowych oraz ciągnik siodłowy w postaci flagowego modelu, F-MAX’a. Na stronie znajduje się również pełna oferta pojazdów komunalnych, a także informacje o usługach posprzedażnych: obsłudze serwisowej pojazdów ciężarowych, obsłudze u klienta, gwarancji, pomocy drogowej czy pakietów serwisowych.

 

W zakładce kontaktowej znajdują się adresy wszystkich punktów sieci dealerskiej i serwisowej, nie tylko tych zlokalizowanych w Polsce, ale w całej Europie. Ponadto na stronie użytkownicy mogą zapoznać się z krótką historią Ford Trucks – firmy z ponad 40-letnią historią, przeczytać o oferowanych przez polskiego dealera usługach dodatkowych oraz odkryć najświeższe informacje związane z obecnością marki w naszym kraju.

 

W ramach strony Ford Trucks powstała także podstrona fmax.ford-trucks.pl, na której znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje związane z modelem F-MAX, Pojazdem Ciężarowym 2019 roku. Klienci mogą na niej samodzielnie skonfigurować najlepszą dla siebie ciężarówkę, poznać ją za pomocą kamery 360 stopni, zarówno z wnętrza kabiny, jak i z zewnątrz, a także zapoznać się szczegółowo ze specyfikacją techniczną F-MAX’a. Dla użytkowników pragnących zgłębić swoją wiedzę na temat najlepszego ciężarowego pojazdu tego roku, przygotowane zostały dedykowane zakładki, w których dokładnie opisane zostały największe zalety związane z eksploatacją, designem, komfortem, technologią oraz mocą nowego F-MAX’a.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).