Ruszyła produkcja akumulatorów litowo-jonowych na Węgrzech | MOTOFAKTOR

Ruszyła produkcja akumulatorów litowo-jonowych na Węgrzech

person Adrian Januszkiewicz 9/10/2019

Węgierska fabryka 12-woltowych akumulatorów litowo-jonowych należąca do japońskiego GS Yuasa oficjalnie rozpoczęła swoją działalność.

Najnowsza zautomatyzowana technologia produkcji Grupy GS Yuasa jest zainstalowana w węgierskim zakładzie, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie rynku w Europie. GS Yuasa Węgry montuje motoryzacyjne akumulatory litowo-jonowe 12V z ogniwami litowo-jonowymi produkowanymi w Japonii.

 

Oczekuje się, że maksymalna zdolność produkcyjna osiągnie 500 000 sztuk rocznie w pierwszej fazie. Ponadto planowane jest znaczne zwiększenie zdolności w nadchodzącym roku. GS Yuasa chce również w przyszłości produkować ogniwa litowo-jonowych w węgierskim zakładzie.

 

Japońska marka zamierza rozwijać nowe technologie dopasowując się do potrzeb rynku.

 

Źródło: GS Yuasa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).