Ruszyła wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji

Ruszyła wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji

100 pojazdów o wartości ponad 100 milionów złotych - superauta i motocykle marzeń, gwiazdy motorsportu i ikony popkultory tworzą 3. edycję Wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji.

  • Od 15 grudnia do 25 lutego PGE Narodowy wypełnią unikalne auta.
  • Na wystawie wszystkie wystawione pojazdy można obejrzeć z bliska, zrobić zdjęcie i dowiedzieć się więcej ciekawych informacji na ich temat.
  • Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji jest interaktywna i zapewnia atrakcje dla całej rodziny.
  • Na odwiedzających czekają symulatory i strefa aut zdalnie sterowanych.
  • Motofaktor.pl jest patronem medialnym wystawy Ikony Motoryzacji.
  • Więcej informacji o polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

 

Ekspozycję podzielono na strefy tematyczne, które tworzą niepowtarzalny klimat! Z pewnością docenią to nie tylko fani motoryzacji. Trzecia edycja oprócz rekordowej liczby i wartości aut, wypełni także rekordową przestrzeń 3200 m2.

Jestem dumny z tego, co udało się wypracować przez ten intensywny dla nas czas. Łatwo nie było, ale zarówno my, jak i nasi partnerzy lubimy wyzwania, więc postaraliśmy się dopracować Wystawę Inter Cars Ikony Motoryzacji w każdym możliwym szczególe. Szczególnie cieszą nas Aleja Gwiazd Motorsportu i wspólna akcja charytatywna, w której wraz z Wielką Wyprawą Maluchów, Fundacją Inter Cars oraz właścicielami ikonicznych aut zbieramy środki na rozwój i podnoszenie kompetencji młodych, którzy zasługują na swoją szansę. Warto śledzić social media wystawy, które są naturalną platformą do dzielenia się z Wami informacjami o nadchodzących spotkaniach na żywo z gwiazdami lub nowych premierach na wystawie. U naszych partnerów natomiast cyklicznie pojawiają się konkursy, w których można wygrać wejściówki, więc tym bardziej zachęcam, bo na tych kanałach dzieje się dużo dobrego.

Michał Gawior - organizator wystawy

100 pojazdów, 100 milionów złotych!

Ikony Motoryzacji to szerokie pojęcie, a lista aut jest bardzo różnorodna. Z pewnością nikt nie wyjdzie zawiedziony!

Większość, z zawrotnej sumy 100 milionów złotych, budują wystawiane superauta marzeń, w tym bardzo egzotyczne hypercary! Najszybsze, najdroższe i najbardziej egzotyczne auta w Polsce zamienią ciepłe garaże kolekcjonerów na blaski fleszy podczas Wystawy. W strefie superaut marzeń zobaczycie m.in. Ferrari F40, Hennessey Venom czy Mercedes McLaren SLR.

Inter Cars Ikony Motoryzacji to fascynująca wystawa, w której zwiedzający mogą zanurzyć się w poszczególne historie danych modeli w królestwie zdominowanym przez różnorodne pojazdy. Dobór wystawianych aut jest na najwyższym światowym poziomie, dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem tytularnym wystawy i razem z naszymi partnerami strategicznymi, firmami Bosch, Castrol, Hankook, Inter Cars Tuning, Motointegrator, Inter Motors oraz Q Service Castrol stworzyliśmy bardzo ciekawą przestrzeń, którą z pewnością warto odwiedzić. Zadaniem niektórych eksponatów jest wykręcać jak najlepsze czasy na torach wyścigowych, z kolei innych przyciągać uwagę widzów na dużym ekranie i to wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

Wojciech Twaróg - Członek Zarządu Inter Cars SA

W Alei Gwiazd Motorsportu nie zabraknie polskich akcentów, w końcu odbywa się na PGE Narodowym! Swoje pojazdy wystawią Krzysztof Hołowczyc, Inter Europol Competition (polscy zwycięzcy 24h Le Mans), Rafał Sonik, Eryk Goczał i wielu innych utytułowanych zawodników. Warto być dumnym z polskich sukcesów.

Udział motoryzacji w popkulturze pokaże Aleja Gwiazd Filmu, pełna ikonicznych pojazdów z polskich i zagranicznych produkcji. By zadowolić najbardziej wybrednych, główną strefę Wystawy wypełnią Ikony zasłużone dla historii motoryzacji, a nawet memów.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji potrwa do 25 lutego.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).