Ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso | MOTOFAKTOR

Ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso

person Adrian Januszkiewicz 21/04/2022

Z początkiem kwietnia 2022 roku w całej Europie ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso. Jest dostępnych więcej kursów technicznych na platformie.

 

Ligę Prawdziwych Mechaników wprowadziliśmy w 2020 r., aby zapewnić mechanikom przestrzeń do przyjaznej rywalizacji i sprawdzania swojej wiedzy. Wysokiej jakości moduły szkoleniowe pomagają mechanikom w poszerzeniu ich wiedzy technicznej i doskonaleniu umiejętności – mówi Alexey Bartashevich, dyrektor ds. produktów na rynek wtórny w DENSO Europe – Liga natychmiast stała się hitem.

 

Obecnie, po trzech latach funkcjonowania, Liga cieszy się popularnością w całej Europie. Na ten moment zarejestrowało się w niej ponad 5000 profesjonalistów, którzy uczą się i rywalizują o miano najlepszych w swoim kraju. To prawie dwukrotnie większa liczba niż w ubiegłym roku, gdy w Lidze wzięło udział 2700 osób.

 

Kursy techniczne z poprzednich edycji „Ligi Prawdziwych Mechaników” są wciąż dostępne na platformie e-learningowej, ale jak co roku wprowadzono również kilka nowych modułów szkoleniowych, aby utrzymać aktualność konkursu i przekazać mechanikom ważne dodatkowe treści techniczne. W tym roku na platformie można znaleźć nowy kurs z układów klimatyzacji, chłodzenia silnika, cewek zapłonowych i sond lambda, jak również kolejną część kursu dotyczącego silników Diesla.

 

Program e-learningowy zawiera szczegółowe informacje techniczne o częściach Denso oraz interaktywne kursy online, na których opiera się konkurs „Liga Prawdziwych Mechaników”. Uczestnicy studiują dostępny materiał i rozwiązują test, dzięki czemu mają szansę wygrać monety Denso. Monety te są przyznawane za poprawne odpowiedzi na pytania zadawane w „mini quizie”, który pojawia się okresowo w ramach modułów, a następnie w końcowym egzaminie na koniec modułu.

 

Liczba monet zdobytych w ciągu roku decyduje o ogólnej pozycji w konkursie w danym regionie, a także zapewnia możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Dodatkowo, po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego mechanicy mogą pobrać spersonalizowany certyfikat szkoleniowy, który następnie można wydrukować, oprawić i powiesić w warsztacie.

 

Rejestracja na platformie e-learningowej Denso jest bezpłatna i prosta – wystarczy kliknąć w link i założyć konto, by wziąć udział w konkursie LOTM i mieć możliwość wygrania jednej z wielu fantastycznych nagród.

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).