Rusza MILWAUKEE Tour 2024 | MOTOFAKTOR

Rusza MILWAUKEE Tour 2024

11 czerwca 2024 roku rozpoczęła się w Polsce kolejna edycja MILWAUKEE Tour 2024 - seria wydarzeń zorganizowanych dla profesjonalistów oraz pasjonatów narzędzi i elektronarzędzi.

MILWAUKEE Tour 2024 to seria wydarzeń organizowanych w całym kraju, podczas których uczestnicy będą mogli przetestować produkty marki w środowisku HEAVY DUTY oraz zasięgnąć porad od ekspertów MILWAUKEE – np. dotyczących rekomendacji sprzętu do konkretnych zastosowań. Zaprezentowane zostaną także innowacje stworzone dla różnych branż. Uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami.

Trasa obejmie ponad 20 miast w Polsce – między innymi Warszawę, Katowice, Częstochowę, Kalisz, Lublin czy też Kościerzynę. Podczas specjalnie zorganizowanych z tej okazji wydarzeń u oficjalnych dealerów marki, odbędą się pokazy innowacyjnych rozwiązań marki MILWAUKEE, w tym przede wszystkim nowości wprowadzonych właśnie do oferty.

Nasza gama produktów z roku na rok znacznie się powiększa. W tym roku prezentujemy użytkownikom szeroki asortyment nowości, wliczając w to elektronarzędzia, narzędzia ręczne, akcesoria, oświetlenie, ale też środki ochrony osobistej. Na MILWAUKEE Tour 2024 zapraszamy wszystkich – zarówno profesjonalistów jak i pasjonatów z różnych branż, takich jak budownictwo, motoryzacja czy ogrodnictwo. To okazja nie tylko do przetestowania innowacyjnych narzędzi, ale także do rozmowy z ekspertami u autoryzowanych dystrybutorów marki” – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Director MILWAUKEE Eastern Europe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja na https://tour2024signup.eu/events/list/country/PL. Osoby zarejestrowane otrzymają od marki upominek, który będą mogły odebrać osobiście podczas eventu.

Uczestnicy MILWAUKEE Tour 2024 będą mieli unikalną możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu „Thunderbolt Challenge”, który polega na jak najszybszym złożeniu z kilku elementów i skręceniu charakterystycznej „błyskawicy” z logo MILWAUKEE. Nagrodą w konkursie jest m.in. M18 BLPDRC-0X kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem wyposażona w zestaw wierteł i akumulatorów.

Dodatkowo, dokonując zakupu produktów marki MILWAUKEE za określoną kwotę, uczestnicy będą mogli otrzymać atrakcyjne zestawy za symboliczną złotówkę. Wśród dostępnych opcji znajdą się m.in. zestaw bitów – 35 elementów, zestaw oświetlenia oraz zestaw nasadek udarowych Shockwave Impact Duty STD 1/2 – 13 elementów. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję narzędzi marki MILWAUKEE za niewielką kwotę.

MILWAUKEE Tour 2024 to wydarzenie nie tylko dla profesjonalistów, ale dla wszystkich pasjonatów narzędzi, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży. Szczegóły znajdują się na stronie: https://pl.milwaukeetool.eu/tour2024-pl/.

Źródło: MILWAUKEE

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).