„Pełna kontrola nad pojazdem” – febi bilstein Truck | MOTOFAKTOR

"Pełna kontrola nad pojazdem" – febi bilstein Truck

"Pełna kontrola nad pojazdem" to nowa kampania marketingowa firmy febi Truck dotycząca układu kierowniczego i zawieszenia.

Dzięki ofercie ponad 2 300 elementów układu kierowniczego i zawieszenia w jakości OE, firma febi zapewnia jeden z najszerszych asortymentów na niezależnym aftermarkecie.

 

Od sworzni zwrotnicy i trójkątnych drążków reakcyjnych po łączniki stabilizatora, od drążków kierowniczych poprzecznych i podłużnych oraz ich końcówek po drążki reakcyjne i pompy wspomagania układu kierowniczego: dystrybutorzy i warsztaty mogą w ofercie febi Truck znaleźć liczne rozwiązania w zakresie wszystkich popularnych europejskich pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów i pojazdów specjalnych.

 

Oferta obejmuje także różne zestawy naprawcze, które mają znacząco przyspieszyć naprawę.

 

Część asortymentu produktów febi wytwarzana jest we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering. Każdego roku na obrabiarkach CNC produkowanych jest prawie 85 000 sworzni zwrotnicy i zestawów sworznia zwrotnicy. W zakresie sworzni zwrotnicy febi zapewnia największe pokrycie wszystkich popularnych producentów samochodów użytkowych w Europie („Wielka 7”).

 

Hasło kampanii brzmiące „Pełna kontrola nad pojazdem” ma podkreślać znaczenie elementów układu kierowniczego i zawieszenia: trwałość i bezpieczeństwo jazdy zapewniają wyłącznie wysokiej jakości części zamienne.

 

Wiodącym motywem graficznym kampanii jest przeźroczysty pojazd ciężarowy z wyróżnionymi elementami układu kierowniczego i zawieszenia. Ma to ilustrować szeroką i różnorodną ofertę elementów febi przeznaczonych do tych ważnych układów w pojeździe.

 

Ponadto febi oferuje szkolenia techniczne dedykowane układowi kierowniczemu i zawieszeniu. Pomagają one warsztatom w ich codziennej pracy.

 

Więcej informacji na temat oferty febi Truck w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć TUTAJ.

 

febi przypomina też, że od 2020 oferuje 3 lata gwarancji producenta na swoje produkty.

 

 

Źródło: febi bilstein

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).