"Pełna kontrola nad pojazdem" – nowa kampania febi bilstein Truck | MOTOFAKTOR

"Pełna kontrola nad pojazdem" – nowa kampania febi bilstein Truck

person Redakcja 2/04/2020

"Pełna kontrola nad pojazdem" to nowa kampania marketingowa firmy febi Truck dotycząca układu kierowniczego i zawieszenia.

Dzięki ofercie ponad 2 300 elementów układu kierowniczego i zawieszenia w jakości OE, firma febi zapewnia jeden z najszerszych asortymentów na niezależnym aftermarkecie.

 

Od sworzni zwrotnicy i trójkątnych drążków reakcyjnych po łączniki stabilizatora, od drążków kierowniczych poprzecznych i podłużnych oraz ich końcówek po drążki reakcyjne i pompy wspomagania układu kierowniczego: dystrybutorzy i warsztaty mogą w ofercie febi Truck znaleźć liczne rozwiązania w zakresie wszystkich popularnych europejskich pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów i pojazdów specjalnych.

 

Oferta obejmuje także różne zestawy naprawcze, które mają znacząco przyspieszyć naprawę.

 

Część asortymentu produktów febi wytwarzana jest we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering. Każdego roku na obrabiarkach CNC produkowanych jest prawie 85 000 sworzni zwrotnicy i zestawów sworznia zwrotnicy. W zakresie sworzni zwrotnicy febi zapewnia największe pokrycie wszystkich popularnych producentów samochodów użytkowych w Europie (“Wielka 7”).

 

Hasło kampanii brzmiące “Pełna kontrola nad pojazdem” ma podkreślać znaczenie elementów układu kierowniczego i zawieszenia: trwałość i bezpieczeństwo jazdy zapewniają wyłącznie wysokiej jakości części zamienne.

 

Wiodącym motywem graficznym kampanii jest przeźroczysty pojazd ciężarowy z wyróżnionymi elementami układu kierowniczego i zawieszenia. Ma to ilustrować szeroką i różnorodną ofertę elementów febi przeznaczonych do tych ważnych układów w pojeździe.

 

Ponadto febi oferuje szkolenia techniczne dedykowane układowi kierowniczemu i zawieszeniu. Pomagają one warsztatom w ich codziennej pracy.

 

Więcej informacji na temat oferty febi Truck w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć TUTAJ.

 

febi przypomina też, że od 2020 oferuje 3 lata gwarancji producenta na swoje produkty.

 

 

Źródło: febi bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).