Rusza Akcja Specjalna REPXPERT RALLYEXPERTS! | MOTOFAKTOR

Rusza Akcja Specjalna REPXPERT RALLYEXPERTS!

person Redakcja 25/09/2023

Dokładnie dziś (25.09.2023 r.) portal REPXPERT rozpoczął akcję RALLYEXPERTS, która potrwa 6 tygodni i da szansę jej uczestnikom na zebranie wyjątkowych nagród.

 

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z kolejną edycją Akcji Specjalnej „RALLYEXPERTS”. Co tydzień aż 100 uczestników, którzy w danym tygodniu zarejestrują największą liczbę punktów otrzyma wyjątkowe nagrody, takie jak: słuchawki, smartband a nawet aparat Polaroid – łącznie do wygrania aż 600 nagród! Ale to nie wszystko – dla zwycięzców Akcji czeka nagroda główna – 20 – dwuosobowych zaproszeń na rajdowy event z rywalizacją i gościem specjalnym Grzegorzem Dudą.

 

Akcja „RALLYEXPERTS” potrwa 6 tygodni, od 25 września do 5 listopada 2023. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT.

 

Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody.

 

Aby otrzymać jedną ze 100 nagród danego tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG aplikacją REPXPERT (do pobrania w App Store oraz Google Play). Należy zeskanować QR kod znajdujący się na opakowaniu i dodać punkty do konta użytkownika portalu REPXPERT. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 6 różnych nagród! Co TYDZIEŃ inna nagroda. Każdy etap tygodniowy to odrębny ranking. Dodatkowo punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu!

 

To już czwarta edycja dobrze znanej Akcji „RALLYEXPERTS”. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku szczególnie promuje zbieranie punktów bonusowych REPXPERT poprzez skanowanie QR kodów znajdujących się na opakowaniach produktów LuK, INA, FAG – punkty za rejestrację produktów za pomocą kodów QR liczone będą podwójnie w rankingu! – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska – Przygotowaliśmy również bardzo użyteczne i atrakcyjne nagrody, które na pewno przypadną do gustu każdemu!

 

Punkty bonusowe REPXPERT można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji REPXPERT. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów LuK, INA, FAG a punkty zostaną dodane do konta użytkownika REPXPERT – mówi Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT – Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. Schaeffler OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wiele innych funkcjonalności – skanując kod QR otrzymujesz wszystkie potrzebne informacje techniczne o produkcie.

 

Ponadto portal REPXPERT oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych.

 

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „RALLYEXPERTS” dostępne są w regulaminie na stronie akcji, portalu REPXPERT oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska.

 

Źródło: Schaeffler

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).