Rozwiązanie Sogefi w najlepszym silniku ostatnich dwóch dekad | MOTOFAKTOR

Rozwiązanie Sogefi w najlepszym silniku ostatnich dwóch dekad

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2018

Spółka Sogefi została dostawcą modułu filtracji oleju montowanego w 3,9-litrowym silniku V8 Ferrari Twin-Turbo.

W dwudziestej edycji konkursu „International Engine of the Year”, jury składające się z dziennikarzy motoryzacyjnych przyznało 3,9-litrowemu silnikowi Twin-Turbo V8, napędzającemu Ferrari 488 Pista, Spider i GTB specjalną nagrodę „Best of the Best’ (Najlepszy z najlepszych). Jest to dowód uznania dla najlepszego silnika na przestrzeni dwóch ostatnich dekad. Silnik z podwójnym turbodoładowaniem otrzymał także nagrodę „International Engine of the Year” już trzeci rok z rzędu, jak i nagrodę „Performance Engine” dla najbardziej wydajnego i najlepszego silnika o pojemności od 3 do 4 litrów.

 

Zastosowanie siatki ochronnej w zaworze bocznikowym filtra Sogefi zapewnia najlepsze wyniki w zakresie wydajności, spadku ciśnienia, wysokich natężeń przepływu i okresu eksploatacji filtra, jak również sztywności mechanicznej w ekstremalnych warunkach wymaganych przez te wysoce wydajne silniki sportowe.

 

Produkty Sogefi są obecne w pojazdach segmentów sportowych i luksusowych, a marki takie jak Aston-Martin, Bentley, Ferrari, Maserati i Jaguar stanowią potwierdzenie, że zaangażowanie firmy Sogefi w badania i rozwój zaawansowanych technologii filtracyjnych to pierwszy wybór dla topowych modeli samochodów.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).