Rozszerzony asortyment szybkozłączy Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Rozszerzony asortyment szybkozłączy Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 18/06/2020

Najnowszy zestaw z gamy Elparts od Herth+Buss zawiera serię styków i odpowiednich uszczelek.

Nowy i ekskluzywny asortyment, szybkozłączy od Herth+Buss, jest odnowioną wersją dobrze znanego asortymentu 54254161. Zaktualizowany asortyment 54254162 obejmuje najnowszą serię styków i związanych z nimi SWS (uszczelnienia pojedynczych złączy) dla najpopularniejszych rozmiarów skrzynek.

 

Dzięki nowej skrzynce asortymentowej Herth+Buss oferuje swoim klientom 24 różne szybkozłącza zaciskane o szerokości od 0,6 do 6,3 milimetra. Wadliwe lub zużyte szybkozłącza zaciskane, które mogą być spowodowane korozją, wibracjami lub podwyższonymi temperaturami, można wymienić za pomocą tego zestawu.

 

Aby ułatwić klientom, wkładka zawarta w pudełku asortymentowym pokazuje na pierwszy rzut oka, które szczypce można wykorzystać do pracy na odpowiednim szybkozłączu. Ponadto odnotowano również odpowiednie narzędzie do otwierania. Wszystkie zawarte elementy są również dostępne w postaci opakowań zapasowych, które pasują do odpowiedniego przedziału w pudełku asortymentowym.

 

Inne asortymenty szybkozłączy Herth+Buss można znaleźć w katalogu online.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).