Rozpoczyna się 10. edycja AP EXPERT | MOTOFAKTOR

Rozpoczyna się 10. edycja AP EXPERT

Startująca 10. edycja promocji AP EXPERT wypada na jubileusz 30-lecia Auto Partner SA. Tegoroczna pula nagród ma łączną wartość ponad 2 mln zł.

 

Długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych – AP EXPERT 2023 – ruszyła 1 marca! Tych, którzy znają ją z dotychczasowej formy, nowa odsłona promocji na pewno zaskoczy.

Zasady gry

10. edycja AP EXPERT dostarczy wielu wrażeń uczestnikom, na których w ciągu najbliższych 5 miesięcy zadania specjalne i nagrody będą czekać na każdym kroku. Uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie – już za samą rejestrację na platformie www.apexpert.pl klient otrzyma drobny upominek sygnowany logo AP EXPERT.

 

Podczas trwania promocji każdy uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony target zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, a następnie zaproszenie do Finału Teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wyjątkowe nagrody

W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 najlepszych osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału, gdzie powalczą o samochód – CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM oraz rabaty transakcyjne na wyposażenie warsztatowe wraz z dodatkowymi nagrodami o znacznej wartości.

 

Wszystkie zakupy zrobione przez klienta w trakcie promocji będą konwertowane na punkty, zgodnie z mnożnikami dla danych partnerów. Ponadto każdy będzie miał szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów zostanie stworzony ranking, z którego 30 najlepszych miejsc otrzyma nagrody, w tym Volkswagen Taigo Style 1.5 TSI 150 KM za zajęcie 1. miejsca.

Wielki Finał

10. edycja akcji AP EXPERT nie obędzie się bez zmian również w Wielkim Finale. W tym roku po zaciętej walce w Finale Teoretycznym przeprowadzonym online wyłonionych zostanie 30 kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do dalszej rozgrywki. W dniach 8-10 września, wraz z przedstawicielami partnerów akcji oraz Auto Partner SA, wybiorą się w dzikie tereny Beskidu Sądeckiego, by tam zmierzyć się ze specjalnymi zadaniami, które umożliwią wyłonienie najlepszej trójki. Jakie umiejętności tym razem będą potrzebne? Nie będzie to wiedza techniczna. Kluczowe będą precyzyjność, szybkość, dokładność, decyzyjność i umiejętności działania pod presją czasu.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:

 

  • Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental
  • Partnerzy Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi Technologies
  • Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt

 

Źródło: Auto Partner SA

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).