Robocza lampa LED CRK2 od Wesem | MOTOFAKTOR

Robocza lampa LED CRK2 od Wesem

person Adrian Januszkiewicz 15/05/2019

Lampa CRK2 uzupełnia szeroki asortyment lamp roboczych w technologii LED polskiego producenta.

Produkty CRK2 to nowa seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 100 mm x 100 mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej została przygotowana w 2 wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800 lm (moc 11 W) doskonale sprawdzi się jako energooszczędna i wygodna w użytkowaniu alternatywa dla lampy halogenowej, natomiast druga o strumieniu 1600 lm (moc 22 W) odpowie na potrzeby użytkowników, którzy do podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru.

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który doskonale wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób, w tym bardzo estetyczny montaż reflektora do tylnej części powierzchni.

 

Lampa jest wodoszczelna i pyłoszczelna, odporna na wstrząsy doskonale sprawdzi się w pracach polowych, na budowie bądź podczas aktywności w terenie.

 

Seria lamp LED CRK2 to doskonały produkt dla klientów, którzy oczekują:

 

  • zastosowania nowoczesnych technologii w użytkowanych produktach,
  • optymalnie dobranych parametrów w celu uzyskania ekonomicznego rozwiązania,
  • wyrobu dobrej jakości od sprawdzonego producenta,
  • produktu w bardzo przystępnej cenie w klasie lamp roboczych do 1600lm,
  • dbałości o jakość użytych materiałów i estetyki wykonania,
  • lampy o doskonałych parametrach mechanicznych (najwyższa klasa szczelności, odporność na wibracje),
  • możliwości wyboru wielu opcji i dowolnego sposobu montażu,
  • pewnej gwarancji.

 

Wszystkie komponenty do lampy CRK2 produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

 

W tym roku produkt zostanie zaprezentowany na ważnych wydarzeniach branży motoryzacyjnej i rolniczej w Polsce i na świecie: targach Autopromotec Bolonia, MIMS Automechanika Moskwa, Equip Auto w Paryżu, Agritechnice w Hannoverze oraz targach AAPEX w Stanach Zjednoczonych*.

 

* uczestnictwo w wybranych targach realizowane jest w ramach programu Go To Brand

 

Źródło: Wesem

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).