Resor piórowy DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

W ofercie marki DT Spare Parts pojawił się resor piórowy o numerze produktowym 4.67601.

Resor piórowy 4.67601 jest wkładany obustronnie i składa się z płaskiego, napiętego łukowo profilu. Resory tego typu należą na ogół do najważniejszych sprężyn obciążonych zginaniem i są najczęściej stosowane w pełnych osiach pojazdów ciężarowych z zawieszeniem pneumatycznym, a także przejmują zadanie prowadzenia koła.  Składają się z kilku warstw, w wyniku czego w wyniku tarcia sprężyny występuje nieodłączne tłumienie. Mocowane są za pomocą śrub centralnych, sprężynowego kołnierza zaciskowego i płyt podstawy na zawiasach.

Podpowiedzi:

Przed podniesieniem pojazdu włącz hamulec postojowy. Wspieraj pojazd bezpiecznie. Nigdy nie pracuj pod pojazdem, który jest obsługiwany tylko przez podnośniki. Użyj stojaków na oś.

 

Użyj nowych nakrętek i śrub, wyczyść powierzchnie stykowe.

 

Wymień śruby w kształcie litery U, ciche tuleje łożysk i, w stosownych przypadkach, odpowiednie części zawieszenia.

 

Używaj smaru zgodnie z zaleceniami dotyczącymi smarowania podanymi przez producenta pojazdu.

 

Link do produktu

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).