Reflektor i lampa robocza z gamy Herth+Buss Elparts | MOTOFAKTOR

Reflektor i lampa robocza z gamy Herth+Buss Elparts

person Adrian Januszkiewicz 14/04/2020

W gamie Elprarts od Herth+Buss pojawiły się reflektor i lampa robocza przystosowane do pracy w warunkach zimowych.

Reflektor 81658500 i lampa robocza 80690329 znajdują się już w portfolio Elparts od Herth+Buss. Oba światła wyposażone są w opatentowaną technologię topienia śniegu i ochrony przed oblodzeniem oraz, jak podaje producent, charakteryzują się wysoką odpornością na wibracje i wstrząsy. Lampy te, opracowane do użytku w ekstremalnych warunkach, przeszły pełne testy i dzięki opatentowanej technologii topienia śniegu i odladzania mają nadawać się szczególnie do wszystkich typów maszyn budowlanych, a także pługów śnieżnych i ciągników.

Opatentowana ochrona przed oblodzeniem

Soczewki świateł są podgrzewane, aby zapobiec tworzeniu się lodu i śniegu na światłach. Przy temperaturach -25 stopni Celsjusza i ok. pięć milimetrów lodu na soczewce, temperatura wzrasta do -18 stopni Celsjusza po jednej minucie, do -1 stopni Celsjusza po pięciu minutach i do 15 stopni Celsjusza po dziesięciu minutach. Maksymalna temperatura 68 stopni Celsjusza zostaje osiągnięta po godzinie.

Światło w ciemności - zmienny reflektor

Niezawodne oświetlenie pojazdu ma zasadnicze znaczenie dla dobrej widoczności, zwłaszcza gdy jest ciemno i ponuro. Jakość i opcje podłączenia lamp Herth+Buss mają zmniejszać częstość defektów podczas testów świetlnych i zapewniać bezpieczeństwo na drodze.

 

Uchwyt do zamocowania nowego reflektora w pojeździe można zamontować zarówno z tyłu, jak i na dole światła. Kierunkowskaz, który jest dostarczany osobno, można zamontować z trzech stron reflektora.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).