Recydywista śmieciowy w Rembertowie | MOTOFAKTOR

Recydywista śmieciowy w Rembertowie

person Adrian Januszkiewicz 24/07/2019

W dniach 17 oraz 18 lipca patrol stołecznej straży miejskiej z referatu ds. Kontroli Środowiska przeprowadził ponowną kontrolę warsztatu samochodowego w dzielnicy Rembertów.

W trakcie czynności kontrolnych funkcjonariusze stwierdzili, że odpady komunalne nie są już mieszane z odpadami pochodzącymi z działalności warsztatowej. Jednak odpady pochodzące z napraw samochodów porozrzucane są w różnych miejscach nieruchomości stwarzając zagrożenie zanieczyszczenia środowiska.

 

Funkcjonariusze ujawnili, że w palenisku pieca na terenie warsztatu znajdowały się spalone i nadpalone odpady. Brak poprawy gospodarki odpadami oraz spalanie odpadów spowodowało zastosowaniem sankcji karnych wobec właściciela warsztatu. Strażnicy wyznaczyli ścisły termin naprawy uchybień. Informując, że nie zastosowanie się do poleceń będzie skutkowało skierowaniem sprawy do właściwego sądu.

Źródło: Straż miejska Warszawa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).