Ravenol z nowym olejem przekładniowym w ofercie | MOTOFAKTOR

Ravenol z nowym olejem przekładniowym w ofercie

person Redakcja 20/04/2023

Ravenol poszerzył swoją ofertę olejów przekładniowych o MTF-4 SAE 70W do specjalnych przekładni manualnych.

 

RAVENOL MTF-4 SAE 70W to w pełni syntetyczny olej przekładniowy o niskim tarciu na bazie PAO do specjalnych przekładni manualnych. Został zaprojektowany w oparciu o specjalnie dobrane oleje bazowe i specjalnie skoordynowaną obróbkę dodatków, dzięki czemu olej przekracza potrzeby dzisiejszych wymagań aplikacyjnych. Nadaje się do stosowania w warunkach silnego obciążenia mechanicznego i termicznego, nawet przy wydłużonych okresach między wymianami oleju.

 

Umożliwia bezpoślizgową pracę, a tym samym minimalne straty momentu obrotowego.

 

Został opracowany dla skrzyń biegów VW, Audi, Seat i Skoda. Jest również odpowiedni do przekładni HMC D7GF1, D7UF1, M6CF1, M6CF4, M6CF3-1, M6GF2 oraz dla przekładni 0CK do części mechanicznej.

 

Klasa jakości:

 

  • API GL-4+

 

Aprobaty/specyfikacje:

 

  • BOT 233 LVX
  • VW G 052 549 A2
  • Hyundai/Kia 04300-2N100 WDGO-1, 04300-KX1B0
  • KIA UM015-CH080

 

Źródło: Ravenol

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).