Quaro powiększa portfolio produktowe | MOTOFAKTOR

Quaro powiększa portfolio produktowe

person Adrian Januszkiewicz 12/03/2021

Do dotychczasowej oferty produktowej Quaro doszły części układu kierowniczego – drążki i końcówki drążka kierowniczego.

Końcówki drążka kierowniczego Quaro, podobnie jak sworznie posiadają elastyczną osłonę, odporną na częste zginanie i wibracje. Całe końcówki są pokryte warstwą cynkową, co gwarantuje odporność na korozję. Najważniejsze cechy to:

 

  • ulepszony materiał gwintu/trzpienia,
  • wysokiej jakości gumowa osłona odporna na zasoloną wodę,
  • wytrzymały trzpień kulowy o zwiększonej nośności przy jednoczesnym zniwelowaniu luzu,
  • wzmocnione siedzisko sworznia o zredukowanym tarciu.

 

Drążki kierownicze Quaro odpowiadają za poprawne przeniesienie momentu skrętu kół, stąd ich jakość wykonania jest niezwykle istotna. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest cynkową warstwą zapobiegającą korozji gwintu, a wzmocniony przegub kulowy jest niezawodny nawet przy zwiększonych obciążeniach.

 

Oferta została poszerzona o ponad 100 indeksów drążków kierowniczych i prawie 250 końcówek drążka kierowniczego.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).