Przekaźniki świec żarowych Hitachi | MOTOFAKTOR

W szerokiej ofercie produktowej marki Hitachi dostępne są m.in. przekaźniki świec żarowych. Obejmują one ponad 90% pokrycia rynku w segmencie samochodów europejskich. W przyszłości ma to być ponad 100 referencji w asortymencie.

 

Przekaźniki Hitachi są dostępne również w zestawach ze świecami żarowymi. Od 2019 roku japońska marka posiada w ofercie zestawy serwisowe świec żarowych składające się z przekaźnika i odpowiednich świec żarowych. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność czasu i cieszące się dużym zainteresowaniem.

 

Wśród oferowanych referencji zmiany przeszła ta o numerze 132197. Dzięki modyfikacji technicznej w porównaniu z wykonaniem OE, stały się one bardziej niezawodne w eksploatacji.

 

Przekaźnik świec żarowych Hitachi o nr ref. 132197

 

Dotychczasowa względnie wysoka awaryjność wynikała z ich wewnętrznej struktury mechanicznej. Połączenia między obszarem złącza a obwodem są zawsze narażone na duże obciążenia, co często prowadzi do awarii poszczególnych świec żarowych lub całkowitej awarii przekaźnika świec żarowych. W oferowanych przez Hitachi produktach płytka drukowana jest bezpośrednio podłączana do styków i tam lutowana. Gwarantuje to długą żywotność naszych produktów.

 

Przekaźnik świec żarowych Hitachi o nr ref. 132183

 

 

Zestaw Hitachi przekaźnik + świece żarowe o nr ref. 132300

 

Oprócz powyższych produktów Hitachi oferuje również smar do świec żarowych (10g: 134100/100g: 134101), który jest doskonałym uzupełnieniem i pomocą dla warsztatu. Aby uzyskać optymalny rezultat, smar ten nakłada się cienką warstwą na gwint świecy żarowej.

 

Korzyści:

 

  • ochrona przed korozją
  • łatwiejszy demontaż
  • zmniejszenie ilości reklamacji

 

Smar do świec żarowych Hitachi nr ref. 134100 (10 g)

 

Źródło: Hitachi

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).