Przed nami konferencja Moto Idea | MOTOFAKTOR

Przed nami konferencja Moto Idea

Firma Exact Systems zaprasza na 11. edycję Konferencji Moto Idea, która odbędzie się w dn. 26-27 października, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Konferencja Moto Idea stała się rozpoznawalną platformą integrującą w jednym miejscu ekspertów: producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej. Po owocnym jubileuszowym spotkaniu nastąpiła roczna przerwa spowodowana pandemią. Zmienił się też organizator konferencji, który zapowiedział zmiany w tegorocznej Moto Idei.

 

Tematem przewodnim spotkania będzie globalna transformacja mobilności, wywołana z jednej strony rozwojem technologii, inwestycjami w nowoczesne metody produkcji samochodów, a z drugiej sytuacją pandemiczną oraz brakami półprzewodników i mikroczipów.

 

Podczas spotkania Moto Idea będzie miała miejsce premiera najnowszej, 5. edycji MotoBarometru, szczególnej, bo realizowanej w bardzo trudnym dla motobranży czasie pandemii COVID-19. Tylko w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 750 respondentów z 11 krajów! Z raportu dowiemy się między innymi, jak pandemia zmieniła branżę motoryzacyjną w Polsce i Europie? Czy najgorsze mamy już za sobą? Czego możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach? Czy Polska straciła więcej niż inne kraje europejskie? Wyniki będą komentowane wspólnie z zaproszonymi ekspertami z Polski, Francji czy USA. Po raz drugi na zaproszenie organizatora wystąpi Mario Herger- autor książek i podcastów dotyczących innowacji technologicznych, ekspert z Doliny Krzemowej.

Ponadto wszystkim uczestnikom, prelegentom, sponsorom i patronom zostanie oddane do dyspozycji wyjątkowe miejsce- hotel DoubleTree by Hilton Łódź, które umożliwi komfortowe uczestnictwo w spotkaniu oraz integrację środowiska w nieformalnej atmosferze, dającej szansę na nawiązanie relacji biznesowych.

 

Organizatorzy spotkania zadbali też o praktyczną stronę eventu. W przypadku, gdy zorganizowanie konferencji ze względu na sytuację epidemiczną będzie niemożliwe, gwarantują zwrot ceny biletu.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Zapisz się już dziś: www.moto-idea.pl 

 

Miejsce: Double Tree by Hilton Łódź
Ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

 

Kontakt dla uczestników: 
Agata Suwada
mobile: +48 885 610 105
agata.suwada@exactsystems.com

 

Źródło: Exact Systems

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).