Przed nami INTER GRA - jubileuszowa promocja Inter Parts | MOTOFAKTOR

Przed nami INTER GRA - jubileuszowa promocja Inter Parts

Już tylko kilkanaście dni pozostało do startu promocji, którą Inter Parts przygotował dla swoich klientów z okazji 30-lecia działalności.

Z myślą o swoich klientach Inter Parts przygotował grywalizację pn. INTER GRA  Jubileuszowy Wyścig po Nagrody. Dedykowana platforma, pod adresem www.intergra.pl, to baza wiedzy o rynku części zamiennych, dostawcach i ich produktach. To miejsce zmagań w quizach oraz zabawa w motoryzacyjnej grze zręcznościowej, dostępnej na telefonach. Inter Gra to także gromadzenie punktów za zakupy produktów Partnerów Promocji i rywalizacja o nagrody w oparciu o  zajęte miejsce w rankingach zakupowych.

 

Do promocji Inter Gra organizator zaprosił 30 dostawców – Partnerów Promocji. Dzięki temu pula nagród wynosi blisko 1 mln zł. Wśród jubileuszowych nagród znajdują się: samochody dostawcze, produkty elektroniczne, AGD i RTV prestiżowych marek, karty przedpłacone i wiele innych.

 

Platforma Inter Gra startuje już 6. kwietnia! Aby wziąć udział w kampanii należy wejść na stronę www.intergra.pl  i dokonać rejestracji. Zaraz po zarejestrowaniu firmy, właściciel zgłasza do promocji pracowników odpowiedzialnych za zakupy i sprzedaż części kupionych od Inter Parts. Dzięki temu cały zespół bierze udział w zmaganiach i zgarnia nagrody.

 

Jubileuszowy wyścig potrwa do 30 września 2021 r. i zakończy się finałem, w którym najlepsi klienci wygrają samochody.

 

Źródło: Inter Parts

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).