Przed nami INTER GRA - jubileuszowa promocja Inter Parts | MOTOFAKTOR

Przed nami INTER GRA - jubileuszowa promocja Inter Parts

person Adrian Januszkiewicz 26/03/2021

Już tylko kilkanaście dni pozostało do startu promocji, którą Inter Parts przygotował dla swoich klientów z okazji 30-lecia działalności.

Z myślą o swoich klientach Inter Parts przygotował grywalizację pn. INTER GRA  Jubileuszowy Wyścig po Nagrody. Dedykowana platforma, pod adresem www.intergra.pl, to baza wiedzy o rynku części zamiennych, dostawcach i ich produktach. To miejsce zmagań w quizach oraz zabawa w motoryzacyjnej grze zręcznościowej, dostępnej na telefonach. Inter Gra to także gromadzenie punktów za zakupy produktów Partnerów Promocji i rywalizacja o nagrody w oparciu o  zajęte miejsce w rankingach zakupowych.

 

Do promocji Inter Gra organizator zaprosił 30 dostawców – Partnerów Promocji. Dzięki temu pula nagród wynosi blisko 1 mln zł. Wśród jubileuszowych nagród znajdują się: samochody dostawcze, produkty elektroniczne, AGD i RTV prestiżowych marek, karty przedpłacone i wiele innych.

 

Platforma Inter Gra startuje już 6. kwietnia! Aby wziąć udział w kampanii należy wejść na stronę www.intergra.pl  i dokonać rejestracji. Zaraz po zarejestrowaniu firmy, właściciel zgłasza do promocji pracowników odpowiedzialnych za zakupy i sprzedaż części kupionych od Inter Parts. Dzięki temu cały zespół bierze udział w zmaganiach i zgarnia nagrody.

 

Jubileuszowy wyścig potrwa do 30 września 2021 r. i zakończy się finałem, w którym najlepsi klienci wygrają samochody.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).