Zimowe promocje Inter Cars | MOTOFAKTOR

Zimowe promocje Inter Cars

person Redakcja 11/10/2018
Promocje obowiązują w dniach:

1.10.2018 - 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają zakupu przynajmniej 4 sztuk lub 144 sztuk opakowań zimowego płynu lub koncentratu marki 4 MAX, otrzymają atrakcyjną cenę zakupu za jeden produkt. Szczegóły w ulotce promocyjnej.

Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają zakupu 4 opakowań zimowego koncentratu do spryskiwaczy marki Cartechnic o indeksie CART MA5571492N 5L, nabędą je w cenie 30,99 zł brutto za opakowanie. Jeśli zaś klient zdecyduje się kupić co najmniej 128 sztuk, to cena jednego opakowania spadnie 28,99zł brutto. Szczegóły w ulotce promocyjnej.

Klienci, którzy do 30 października dokonają zakupu 4 opakowań zimowego koncentratu do spryskiwaczy 4 MAX o pojemności 5 litrów, nabędą je w cenie 20,99 zł brutto za opakowanie. Jednak klienci, którzy zdecydują na zakup co najmniej 120 sztuk, mogą liczyć na cenę 18,99zł brutto za opakowanie 5 litrowe. Szczegóły w ulotce promocyjnej.

Obowiązuje w dniach 01/10/2018 - 31/12/2018
Organizator Inter Cars
Producent 4 MAX
Cartechnic
Asortyment Chemia i kosmetyki samochodowe
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).