Wielka Loteria Milwaukee | MOTOFAKTOR
Strona główna / Promocje / Wielka Loteria Milwaukee

Wielka Loteria Milwaukee

Obowiązuje w dniach: 11/09/2023 - 30/11/2023
Producent:Milwaukee
Organizator:Milwaukee

Promocja obowiązuje w dniach:

11.09.2023 – 30.11.2023

Zasady promocji:

Każdy profesjonalista, który w okresie trwania promocji dokona u wybranego autoryzowanego dystrybutora zakupu produktów MILWAUKEE o wartości minimum 2500 zł brutto i zgłosi udział w Loterii w terminie 11.09-30.11.2023, ma szansę wygrać nagrodę główną w postaci fabrycznie nowego, czerwonego Forda Transita z systemem PACKOUT™.

Samochód dostawczy to nie jedyna nagroda do wygrania w Loterii. Co tydzień wśród profesjonalistów zostanie rozlosowanych 20 nagród w postaci narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej czy oświetlenia (łącznie 240 nagród). Dodatkowo, w ciągu 3 miesięcy trwania loterii do wybranych szczęśliwców trafi 30 nagród miesięcznych, m.in. narzędzi, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu PACKOUT™.

Kluczowym kryterium udziału w loterii jest zakup produktów marki MILWAUKEE® o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji. Zakup w innym punkcie sprzedaży niż wymienione na stronie loterii jest wykluczony z udziału w loterii. Kolejnym krokiem jest rejestracja zakupu na stronie https://wielkaloteriamilwaukee.pl, gdzie również znajduje się regulamin. Lista autoryzowanych dystrybutorów MILWAUKEE® jest dostępna na stronie: https://wielkaloteriamilwaukee.pl/#dystrybutorzy.

Dodatkowe pliki:

Najnowsze Promocje

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).