VARTOściowe pakiety | MOTOFAKTOR

VARTOściowe pakiety

person Redakcja 21/11/2018
Promocja obowiązuje w dniach:

16.11.2018 - 21.12.2018 lub do wyczerpania zapasów

Zasady promocji:

Klienci, którzy trakcie trwania promocji dokonają zakupu pakietu akumulatorów marki Varta, prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie oraz dołączą fakturę potwierdzającą zakup, otrzymają za zakup:

  • pakietu 1 - 10 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów Varta - karta o wartości 100 zł brutto (Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon)
  • pakietu 2 - 30 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów Varta - karta o wartości 350 zł brutto (Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon)
  • pakietu 3 - 50 pkt. zdobytych za zakup akumulatorów Varta - karta o wartości 600 zł brutto (Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon)


Zasady naliczania punktów:

  • Varta Silver dynamic AGM – 1 szt. = 1 pkt
  • Varta Blue dynamic EFB – 1 szt. = 1 pkt
  • Varta Silver, Varta Blue, Varta Black – 1 szt. = 1 pkt
  • Varta Promotive Trio: Silver, Blue, Black 1 szt. = 2 pkt
  • Varta Promotive EFB 1 szt. = 2 pkt


Dodatkowe pliki:Obowiązuje w dniach 16/11/2018 - 21/12/2018
Organizator Varta
Producent Varta
Asortyment układ elektryczny
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).