Shell z HM Gordon | MOTOFAKTOR

Shell z HM Gordon

person Redakcja 21/12/2020
Promocja obowiązuje w dniach:

10.12.2020 - 10.01.2021

Zasady promocji:

Klienci , którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu Olejów Shell otrzymają Bony Sodexo.


  • Za zakup olejów 5W30; 5W40; 0W30; 0W40 - Każdy 1 000 zł = 70 zł BON SODEXO
  • Za zakup pozostałych olejów SHELL - Każdy 1 000 zł netto = 50 zł BON SODEXO


Promocja obejmuje wszystkie oleje SHELL dostępne w Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon. Promocja skierowana do klientów hurtowych , robiących zakupy w PLN (SKLEP, WARSZTAT,SERWIS). Zakupy i nagrody kumulują się.

Dodatkowe pliki

Obowiązuje w dniach 10/12/2020 - 10/01/2021
Organizator Gordon
Producent Shell
Asortyment środki smarne i płyny eksploatacyjne
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).